Alergia typu 1

Príspevok v téme: Alergia typu 1
ziggy

Haloo, chcela som sa spytat, ak mi vie niekdo poradit, ci su zname lieky na liecbu alergie Typu I. Ide tu o vyrazky na pokozke, svrbenie, alergia asi z liekov. Predtym som mala vyklbenu nohu a brala som Voltaren,kremy Heparoid a krem ktory obsahoval propolis. Ak viete poradit nejake masticky al. nieco oceniiiim

agina

ziggy ak si alergicka na nejaky druh tabliet, treba ich uplne vylucit. Doktor ich nahradi inymi s tymi istymi ucinkami.Zrejme si si naordinovala alergiu typu 1, ale takto sa to vobec nedeli.Alergicka bud si, alebo nie si. Je strasne moc druhov alergii, napr. na tabletky, na pel, na prach, na roztoce, na srst zvierat, na potraviny, na plesne,na ustipnutie hmyzom, na slnko....je ich velke mnozstvo.Jedine alegolog z koznych testov zisti, na co vsetko alergicka si.

alergia

nie som odbornicka, ale zatial sa tu ziadny odbornik nevyjadril, mam otazocku, ako vies, ze mas alergiu typu I?
Ja som bola dlhe roky liecena na alergologii, ale moja alergia nemala ziadne zadelenie, podla koznych testov mi alergolog zistil, na co som alergicka, zitil mi vysku histaminu v krvi a nasadil antihistaminika.

najlepsie by bolo zajst na lekarom, on by najlepsie vedel posudit, akeho rozsahu to mas a poradil by ti liek, ci krem, na trhu predavaju rozne antihistaminika, ale to sa radsej obrat na doktora, aby on posudil, ktore by ti najviac zabralo,
na drobne vyrazky pouzivam krem pityol, vcitane drobnych ran,ktory podla mna ma najlepsie protizapalove schopnosti, je lacny a volnopredajny

samozrejme, ze uz neberies ziadne lieky, voltaren tabl. ci krem? ani heparoid?