Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte prosiiim

Príspevok v téme: poradte prosiiim
zufala

No mam taky problem a to ze vo vagine alebo presnejsie pred vchodom do nej mam taku zrastenu cast.neviem ako inak to nazvat jednoducho je to akoby taka zrastena ciarka z koze alebo coho a uz raz sa mi do toho zachytil aj tampon ked som si ho vyberala.fakt netusim ako to popisat ale bojim sa ze je to nejaka anomalia alebo co.uz ma napadlo aj ci to nemoze byt natrhnuta blana ale sex som este nemala.prosim poradte co to moze byt?len ma neposielajte ku gynekologicke lebo nechcem tam ist keby to bola nejaka blbost..

oida

no snad ti neporadim blbost lebo moc skusenosti teda nemam , ked tak ma ludia opravte!!!!

myslim ze panenske blany mozu mat rozne tvary, cize je mozne ze ta tvoja ma taky tvar aky to pisujes.. alebo mala iny ale poskodila sa , to sa moze pri sporte ci dokoca pri detskych hrach,(alebo pri masturbacii) pokial si nemala sex ,
ja uz mam po tom a nepametam si ake som to tam dole mala ale myslim ze nejake podobne ako ty tak by si sa nemala obavat, iba ak by si s tym mala problemiky ;)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte prosiiim - Fórum - ZDRAVIE.sk