Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zirlim na priatelovu 13 rocnu dceru

hmmmmmmmmmmmmmmm

myslim si,ze by ta nemal porovnavat s jeho dcerou, je to zvratene ak by takto uvazoval, nemoze predsa dceru vnimat ako priatelku/milenku../ !!!ak nemas zo seba dobry pocit, porovnavane sa s 13.tkami ti nepomoze, ale urob nieco pre soj vzhlad.a ak ta ozaj priatel porovnava s mladsimi, nuz je na case si najst ineho, vyzretejsieho!!!!

qqq

vdaka vsetkym co napisali
ona nezije s nami,ale chodi casto,on sa stara,aby vsetko mali,ma ju fakt rad,viac nez mna ;trosku zartujem,asi pojdem k lekarovi predpisat si hormony na rast prs,pretoze ona vyzera lepsie nez ja a to je smiesne;;priroda sa pohrala so mnou...

panča

Si si ista, ze je to porovnavanie, alebo to len ty tak vnimas? zije s vami? Ak nie, skor to bude len o tom, ze ma ,,dospievajucu" dceru a vzhliada sa v nej..vies, babula ide do ,,nebezpecneho" veku, opeknela, je vyspela -a prave preto si myslim, ze to bude len o otcovskej laske a ochrane.Hlavne tej ochrane. neboj, bude to OK

lenca

ja by som do toho nerypala, snazila by som sa nad to povzniest,on sa teraz v nej vidi -ze ake nadherne stvorenie splodil, tak sa s nou predvadza aj na verejnosti, nic netrva vecne, jeho dcera si o chvilu najde napadnikov- alebo oni si najdu ju :-) a uz k vam ani tak casto chodit nebude. qqq -trochu viac sebavedomia, to ze ten sex nie je taky ako predtym je predovsetkym v tvojej hlave

usiko

qqq,
nie je problem tak to, ze ziarlis, ale to, ze on ti to dava najavo, keby mal rozum tak by sa poznamkam na tuto temu vyhol...porozpravaj sa s nim.....povedz mu, ze ta zranuje ked ta porovnava s nou.....

wia

tiež žijem s priateľom, ktorý má 13 ročnú dcéru a každý druhý víkend je tu... vtedy prestávam by stredobodom pozornosti a musím byť dospelá (hoci som, mám 28, ale musím sa inak správať). Príde mi to úplne normálne a v poriadku, že sa jej venuje. Ona je ale drobučká, také dievčatko ešte, ale prsia bude mať určite väčšie ako ja, čo teda nejak zvlášť neriešim :) To ťa asi porovnáva s jej mamou, vieš, nie s ňou... a to je dosť blbé od neho

priatelovadcera

tak to by aj mne bolo neprijemne, keby si ma nevsimal pocas jej navstev, ja som tiez mamka, moj syn ma 19, byva so mnou, a moj vztah k priatelovi zatial neovplyvili nase deturence, snazime sa obaja im venovat co najviac, aby sa necitili odstrkovane a nemilovane, pre nas oboch su nase decka vzdy na prvom mieste, hoci su uz dospele a uzivaju si slobodienku, ale ja si myslim, ze by som na tvojom mieste nikdy nezozierala ziarlivostou na jeho dceru, prave naopak, tesila by som sa s nim z jeho krasnej radosti, dcerky, dopriala by som mu co najviac casu straveneho s jeho dcerkou, ved podla mna, na tom nie je nic zle, ved ma rad svoju dceru, nie inu zenu, znamena to, ze je to dobry clovek a urcite mu zalezi aj na tebe.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zirlim na priatelovu 13 rocnu dceru - Fórum - ZDRAVIE.sk