Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztahy-co mam robit?

Príspevok v téme: vztahy-co mam robit?
daniela24

dobry den, prosim o radu,neviem, ako dalej.chcem sa spytat, ci ste mali pocas dlhorocneho vztahu nejaky ulet-nemyslim tym,ze ste sa s niekym vyspali,ale napr. vam bol niekto sympaticky,bozkavali ste sa s nim,nevedeli ste co robit, ale vedeli ste ze so svojim priatelom sa nechcete rozist,lebo ho milujete. Len ste prezivali krizu,ktoru sa priatelovi nechcelo riesit..a potom ste robili kraviny. Tak ako ja Je mi to luto,ze to robim,ale uz asi 3 mesiace sa neviem dostat z krizi,zacalo to tym,ze som ho nacapala ako v noci vola nejakej holke.Zevraj to ukoncil,ale vo mne to stale zostalo nedoriesene a tie 3 mesiace mam pocit ze to nie je ono. V kuse placem, lebo mam pocit,ze sa mi nevenuje, ze na mna kasle.Mozno ze som len precitlivena,ze si to namyslam,neviem..A dnes rano bol na mna taky mily..normalne som bola konecne stastna a zase to bol ON. Co mam robit? Ja viem,ze ma budete odsudzovat,ale uz chapem muzov aj zeny, co podviedli,ze nie vzdy to je len kvoli tomu,ze si chceli uzit..Ide o to,ze sa do mna zalubil jeden muz,fakt ma lubi,uz ho to drzi 3 mesiace a stalo sa,ze ma pobozkal,bohuzil uz to bolo viackrat. Aj sa mi to pacilo,dobre mi to padlo,najma ked som dosla do prace nestastna z domu,lenze chcem s tym skoncit.On o tom nechce ani pocut.Vie,ze mam priatela,vie na com je, no stale dufa,ze by mohlo byt nieco viac.Ale ja nechcem.Chcem aby moj priatel otvoril oci a zacal so mnou riesit moj vztah a dali sme to znovu do poriadku. Co mam robit? Som nestastna a zmatena, z toho co sa deje a co robim..pekny den

mojatvoja

preco niektore zeny riesia problemy vo vztahu neverou?...chcu si dokazat, ze su este atraktivne?...a daniela24, dusevna nevera je omnoho horsia ako jednotlivy sexualny ulet...

zuzana175

podla mna to nie je ono ten vztah,ktory teraz prezivas.hovorim z vlastnej skusenosti.na toho druheho tazko zabudnes,ak budes stale s nim.musis si vybrat.

moj nazor

v prvom rade si ujasni co chces. to si mozno aj spravila. potom treba ukoncit ten akoze vztah s tym muzom. normalne mu vysvetli, ze pre teba je dolezity tvoj vztah a priatel. teda ak je pre teba dolezity. a potom uz prestan mysliet na to, co bolo pred 3 mesiacmi lebo co bolo bolo a to uz nikto nezmeni a 3 mesiace su uz aj tak dost dlha doba aby si to stale riesila. proste na to zabudni akokeby sa nic nestalo.

daniela24

dakujem vam. inka,pekne si to napisala. Ja som sa s tym clovekom nevyspala a viem,ze by som to ani neurobila, uz len kvoli tomu,ze si vazim svojho priatela ako cloveka a tak by som ho nechcela zradit. No aj tak ma mrzi,co robim teraz. Ale viem,ze budem musiet zacat komunikovat so svojim priatelom. Ja som sa snazila aj doteraz, no uvidime,ci jemu sa bude chciet. Je mozne,ze sa k sebe nehodime. A toho sa strasne bojim. Lebo ja si ineho muza neviem po svojom boku predstavit. Skutocne som zmatena a smutna a som rada ze ma neodcudzujete.

usiko

stalo sa mi to v predchadzajucom vztahu, ale vedela som sa o tom s vtedajsim priatelom porozpravat...teraz, s odstupom casu viem, ze sa to stalo, lebo vtedajsi vztah nebol to, co som hladala...teraz by som to neurobila, lebo som stastna....

inka69

ahoj daniela,
v prvej rade musis urobit ciaru sama v sebe. ani jeden vztah nie je idealny, vsade sa obcas nieco pritrafi. sme ludia, chemia funguje a je len na nas ako daleko si to pustime. ak chces fungovat dalej so svojim partnerom a to nehovorim za neho, nemala by si vytahovat stare veci a to ani len vo svojich myslienkach . viem, ze sa to lahko hovori, ale velmi to narusa zaklady vztahu. ak bude chciet, bude ta klamat aj keby si urobila cokolvek. to iste plati pre teba. ak stretnes niekoho kto ta zaujme , je len na tebe ci v tom budes pokracovat. keby tvoj priatel spravil cokolvek, akokolvek sa snazil, co spravis ty je v tvojich rukach. bohuzial je trosku zvlastna doba a nie vsetky hodnoty zostali hodnotami. dnes si uz vela ludi nerobi problem z toho, ze ma okrem svojho staleho vztahu bokovku o ktorej vie, ze je len bokovka. ak ti je s tvojim priatelom dobre, fungujete normalne , ma ta rad, proste necitis negativa tak neries a nezistuj. nic na tom aj tak nezmenis ak by niekde nieco bolo. vy sa pohadate a velakrat to co nasleduje len odsuva nasho partnera od nas a prisuva tam, kde sa citi dobre, nepocuje vycitky a dostava len pozitiva. ... urcite vela ludi nesuhlasi s tym co som napisala , je to len moja skusenost , ale kazdy mame nejaku. odkedy cezo mna prehrmelo velmi zle obdobie snazim sa zivot brat tak, ze nech sa mi v nom stane cokolvek, je to kvoli niecomu.. a kvoli comu ukaze cas.... drzim paste !!!

sorry za preklepy ak su, ale nicitam po sebe...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztahy-co mam robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk