neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

Simpatico

Ahoj , prosim ta mohol by si mi napisat mam pocit , ze mam nieco podobne ... moj mail zdenoslav@gmail.com ... zdeno simpatico na facebooku .. dakujem :)

tannia

pripajam sa: ja mam tiez tieto stavy vecnej ospalosti a chodenia v oblakoch,nesustredenia sa, ale u mna viem presnu pricinu: uz 11.den beriem Aknenormin...

jadau

AHOJ mam uplne,ale uplne ten isty problem, len ja som nikdy neskusala ziadne omamne latky Akurat davno som mala lieky na depku Je to otrasne!Bezne sa citim ako ked ma clovek vypite,aj vnimate realitu aj nie, akoby upadal do spanku Nevie,ci nechce sa mu rozmyslat,sustredenie mam horsie..proste hrozne a je toho viac U dr.som nebola asi zo strachu Takze mily"ANONYM S USTAVICNOU OSPALOSTOU"ak mas nieco nove o sebe,daj vediet Maj sa a DAAAkujem

[zruseny12]

Ahoj bambulka...no uz vies ako som dopadla...pisala som na ahojte tiez tak nebudem 2x,aj ja na teba myslim ako sa mas...dufam,ze tie problemi rychle pomyznu...dnes budem Pri PC,ale nie stale lebo mam dost prace,ale stale sa mrknem na |PC....tak ak bude cas tak si mozeme popisat... citala som ,len par prispevkov a mala si tu nejaky problem?vsetko sa mi nechcelo citat...

bambuľka26

Mariaa, písala som na ahojte, určite si čítala, mám hrozné problémy! Dúfam, že sú len dočasné a zajtra mi nič nebude.
Maria, zajtra ti držím palce, nech sa ti tam páči!!! Budeš mi cez deň chýbať!!!!!!!!!!Potom sa ozvi, ako bolo! Budeš robiť aj na smeny?

[zruseny12]

bambulka,viem aky aj ja som nad nim rozmyslala,ale ja som si urobila pod hlavu podobny vankus doma...a tie vysledky...budem ti drzat palce aby boli dobre...pa

bambuľka26

Mariaa, som zvedavá, aké budú krvné výsledky u infektologičky. Bola som na vyšetrení pre chron. ún. syndróm. A predstav si, kúpila som si ten vankúš taký ploský hranatý čo je na krčnú chrbticu, iste vieš, aký. Spala som ako bábo, konečne