neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

neviemani

no neveim,ale ja tlak vysoky nemam,takze neviem kde je problem:( ale uz to tkato dalej nevydrzim,,,a nieje to psychika,lebo ja si ten stav nenamyslam,este sa ho snazim zbavit,,proste aj prvy den ked mi tak bolo som musel zbadat zmenu,,,,a doteraz mi je tak stale neprechadza nic,ze jeden mi je lepsie druhy horsie,, doktorka povedala ze hormony,,ale to pochybujem

jaja

JA SOM tiež mala zvýšený tlak, ked to na mna prišlo... neviem, či by to mohlo mať súvis s psychikou, že ked je človek vytočený, tak sa mu zvyšuje??? lekár to neriešil...

neviemani

citim to,ze to je stav v hlave,,,proste viem ze je na chybe hlava,,ale na CTcku mi nezistili nic,,,jedine na ocnom tie zmeny na ocnom pozadi

jaja

mám pocit, že to je psychika u teba, napíš romu RNG svoj problém, on ti odporučí nejaké výživové doplnky, ked lekári tvrdia, že ti nič nie je...

neviemani

a este daco,, strasne rychlo mi ide den,,proste ani neviem ako keby som sa pred chvilou zobudil a o chvilu som uz v posteli a spim, strasne rychlo mi ide cas,nic si neuvedomujem,,a citim sa nejak tak ako pod vplyvom dakych omamnych latok

jaaj

na mna tiež ked to príde, tak mám "hlavu v oblakoch", akoby mimo tela, bojím sa , že odpadnem, ale je to len psychika...

neviemani

nie zle sa citim stale ,, pripada mi vsetko take divne,,proste ako v sne,,tak si neuvedomujem realitu nejak ci co,je to strasny divny pocit ktory neveim popisat,citim sa dost pdobne ako vtedy ked som bol pod vplyvom marihuany je mi takto uz asi mesiac aj tyzden a neustale a nic neprestava, stale mi je tak isto