Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

[zruseny12]

este ti napisem aj taku skusenost,ze raz som bola sa tiez pytat na pracu,a tam sa ma hned majitel firmi spytal na -
-kolko mam rokov
-kolko mam deti
-ci planujem mat deti
no a to mi uplne stacilo...a to som vtedy mala mozno takych 33rokov,takze nie len vy starsie mete problem si najst pracu,ale aj mledsie...a netrap sa koli tomu,lebo mozes si pokazit zdravie viac ako ho mas uz pokazene...a nestoji ti to za to...

[zruseny12]

bambulka prajem ti krasnu sobotu...ak budes mat cas tak sa ozvy,ja planujem poupratovat zase nieco napiect...navarit obed ...a este uvidim ,co bude,co mi den prinesie...dnes sa citim celkom ok,vcera som bola v praci...no po poriadku.Bola som na ten Ionogram,ale rano som vstavala,a tak ma bolela chrbtica,ani sa mi nikam nechcelo...bola som na ten ion.vysledky budu az v pondelok..a tak som sla do prace,ze uz si zoberiem veci a pojdem prec,ale veduci mi povedal,ze mozem este nejaku inu pracu vyskusat tak som suhlasila,lebo doma nechcem sediet,tak uvidime...inak dala som si aj inde ziadost,tam sa robi na 3smeny,ale je to lahsie na ruky...aspon tak som pocula,len tam zase potrebuje sa urobit vstupna prehliadka, neviem ako to bude.Nastup by mal byt v maji...lebo som tam volala,ale este nebol pohovor... musim cakat,ci vobec ma pozvu na pohovor...takze ta chapem...s tym hladanim prace...ja som raz presla z druhom cele mesto,pospisovala som si kde hladaju niekoho,druhy den som isla na tie miesta,zobrali tel.cislo a ze sa ozvu a nikdy nikto sa uz neozval...clovek je potom taky ako menejcenny/sa citi/casom to prejde,ale potom zase nemam chut hladat pracu....preto ti rozumiem...a je nas takych velmi vela,co sa snazia najst pracu a nejde to....tak sa ozvy ak bude cas...

bambuľka26

No ja idem tiež k lekárovi oznámiť, kde všade som dnes bola, čo som vybavila a poobede príde ten lekár z NZ, ja som zorganizovala stretnutie, príde tam niekoľko ľudí, takže zajtra určite nebudem pri PC, lebo nebudem doma. Potom ti napíšem, aké to bolo vyšetrenie... len keby ma neboli tie hlúpe zuby pod mostíkom, len mi tak cukajú nervy v zube, ach...pomóóóóc. Tak pekný večer ti prajem a ešte sa ozvem, možno len v sobotu večer. Papá

[zruseny12]

nie ja pisem len pod jednym menom Mariaa,ja sa registrujem...inak ja dnes sa tiez stale napchavama tak ako ty najprv slane, sladke a tak je mi s toho na blutie:)))....no bola dnes sranda,ale taky vylet by nam len prospel...ja som ani na teme ROZVOD,nebola,lebo ma to nezaujima,viem, ze je to tazke pre kazdu zenu ktora ma problemi, ale, co uz taky je zivot,ja zijem z druhom 12 rokov a tiez niekedy mame problemi,tiez som pisala o sebe...opustil ma-tema.No, ale na ten vylet ideme,nie?predstav si,taky zastup zajajcenych bab...vsade by nas pustili a vsade by sme mali volno,lebo by od nas kazdy utekal,este ked sa neosprchyjeme...:)))......ja idem zajtra do prace,ale najprv idem na tu krv,na lacno...to bude zase skvrkanie v bruchu...zaby koncert...ty co planujes zajtra ak sa dozijes?

[zruseny12]

bambulka,ja na dnes s PC koncim ,idem sa ostrihat ,pozehlit nieco a pripravit si veci na zajtra idem k lekarke a do prace...maj sa krasne pekny vecer a zajtra krasny a usmievavi den aky bol dnes.Pa

bambuľka26

Ahoj, už som tu, vola som venčiť psíka a zase som nejaká hladná, tak som si dala syrový pagáčik, plátok tlačenky, a teraz mám chuť na sladké(na tvoje koláčiky, ktoré si piekla) a tak si dám vianočku s marhuľovým džemom. Ja som ti dnes snorila na tom PC, veru som sa aj zasmiala, až mi dobre padlo. Téma"AHOJTE" čítala som aj tvoj príspevok, ja sa na tom OHONOVOM výlete idem pocikať. Najprv hľadal nejakú babu, potom už spoločníka na výlet, a teraz by šiel s ním aj celý regiment zo stránky "zdravie". Čítala som aj o rozvode, neviem prečo, niečo mi našepkáva, že sa jedná o teba. Ak je to tak, ani nevieš, ako by som ti rada pomohla, aspoň takto psychicky. A čítala som aj príspevok o tej chorej švagrinej, teraz má problém, nevie sa vycikať, je to hrozné, čo sa v tom zdravotníctve deje! Je to na zaplakanie! Dnes som pohodový človek, aj slniečko konečne na večer vykuklo. Nie som ospalá, je mi fajn. Ťak čo, ako si sa rozhodla, ide zajtra do práce? Čo bude s tebou? Vieš ako ťažko si človek po 40 nájde prácu????????!!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustala ospalost - Fórum - ZDRAVIE.sk