neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

bambuľka26

Ahoj Mariaa, nuž, ja som konečne spala ako bábo, lebo som si musela vziať tbl, ale nakoniec nie na spanie, ale na zuby. Večer ma veľmi začali bolieť, to už ma asi všetko chytá. A celá pravá strana. Aj slivovicou som si ich potrela, uf...aj celé líco ma bolí. Ešte že svieti slniečko. Dnes som konečne volala do Košíc, do spánkového laboratória, zajtra tam bude lekár, mám sa objednať. Tam sa vraj leží 3-4 dni a je to ako EKG ale 8-násobne viac prípojiek je na tebe.
Má s tým nniekto nejakú skúsenosť?Čakacia doba je cca 3 mesiace.
Vieš, odkedy som ťa tu objavila, začala som ti písať, večne snorím na tejto stránke. Môj muž si nevie predstaviť, čo robím celý deň za netom a s kým si to vypisujem. Ale aj ja sa musím priznať, že asi týdeň ma hrozne bolí hlava a oči, ale to ani nehovorím nikomu, pretože som si presvedčená, že okrem blbého počasia, ktoré sa tak mení, ma toto všetko bolí od PC. Hľadám si prácu, čítam o chorobách, hľadám byt pre dcéru, proste stále niečo snorím.
Ak sa vrátiš od lekára a z UPSVaR, ozvi sa, určite budem doma, nechystám sa nikam. Zatiaľ papá

[zruseny12]

Ahoj,bambulka,ako si sa vyspala?ja ok,ale isla som spat skoro...inak som dorobila pelerinu,u nas rano prsalo, ale vychadza slniecko tak vyzera, ze bude na koniec este pekne.Dnes musim ist s dcerou aj na ockovanie poobede tak hned skocim aj na urad prace,nejak ma od PC bolia oci,musim kuoit setric ci ako sa to vola na monitor,lebo citim ako mi to vadi...

bambuľka26

OK, ja som doma a určite mrknem na PC.Dúfam, že aspoň dnes sa vyspím. Asi si hodím tabletku. Mám stilnox, tak aspoň polku si dám, ale mám zase mindráky z tých bolestí rúk, resp. prstov. Papá

[zruseny12]

maj sa tiez krasne a pekny vecer ti prajem a zajtra jasne, ze si napiseme som doma...lebo utorky nerobim koli uradu prace...pa

bambuľka26

Ahoj, ďakujem. Som rada, že si zvládla tento deň. Uvidíš, aký ti bude dlhý tento týždeň!!! Jój... Tak teda oddychuj, zajtra si zase napíšeme.

[zruseny12]

DALO SA,LEN NAM DVIHLI NORMU,INAK BALA SOM SA VSTAVANIA,ZE NEBUDEM VLADAT POTOM ROBIT,ALE ZVLADLA SOM,U NAS JE KRASNE PRAVE SOM SA NAJEDLA TROCHU SI ODPOCINIEM A IDEM POVYSAVAT A TAK...KED TA BOLIA RUKY A KOSTI KUP SI TEN VAPNIK LEBO TA OSTEOCHONDROZA,TO ZE JE TIEZ ZNAMKA ZE CHYBA VAPNIK JEDNA ZNAMA MI TO HOVORILA,MA SESTRU NA NUROLOGII...LEBO SOM SA JEJ NA TO PYTALA, LEBO JA TO MAM TIEZ...

bambuľka26

Ahoj Mariaa, ďakujem, počasie je pekné, je teplo, čo k tomu dodať. Dnes sa cítim celkom OK, až na tie porazené ruky. V noci sa budím na bolesti rúk, prsty si cítim opuchnuté, ale ani tak nevyzerajú, akoby boli opuchnuté, len ten pocit. Neviem, kam ich strčiť. Bola som konečne aj trochu von na prechádzke so psíkom(vlčiakom), po úradoch a tak. A v práci ako bolo?

[zruseny12]

Bambulka, na teme KAZDODENNE HNACKY A NAFUKNUTE BRUCHO POMOOOOOC...TAM PISE ANET O TEJ KVAPKE KRVI NIECO VIAC TAK SI TO MOZES PRECITAT...INAK AKO SA MAS DNES?