Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konopný krém - kde ho dostanem?

jancecka

jéj :D to je moja téma, aká stará :D tak teraz už viem, že konopný krém mi len uškodil :D robili sa mi z neho vredy :D a to som neminula ani celé balenie, hold niekomu pomôže, druhému nie;

99mimka00

Ahoj. Ja pouzivam Akneu krem a vodu. Kupit sa da jednoducho na -odkaz odstránený- , je to lacnejsie a hlavne netreba platit ceske postovne.

janka

Sedmikráska
Bola som všade v Topoľčanoch, Jacovciach, Prašiciach, pozerali na mňa ako na blba. Ale nevadí objednala som si z netu. Díky :)
Agina
Ďakujem :D

sedmikraska

janka a vyskusala si aj lekaren vedla Sami? V tej mavaju vzdy skoro vsetko a na veci okolo kozmetiky je dobra ta v Kocke, daju ti tam vseljake vzorky. Vypataj si aj vzorku na Biodermu AKN, mozno ti pride dobra

veikaa

janka toto chcem vyskusat aj jaa tej baby sa musis spytat kolko za postovne mne uz pridu zachvilu vzorky pytaj si AKNEA je tam via druhov..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konopný krém - kde ho dostanem? - Fórum - ZDRAVIE.sk