Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
laura25

Caute ja by som potrebovala poradiť. Mám priateľa 2 mesiace. Párkrát sme sa milovali, ale on má trochu problémy. Vraví, že dlho namal nikoho a tak si na to musí zvyknúť, nepostaví sa mu. Vraví, že on vie prečo to je ale viac mi o to nepovie. Pre mňa je to dosť zvláštne, pred ním som mala 5 ročný vzťah a nemala som s tým vôbec problémy. On vraví, že chyba je v nom, ale len toľko. Rada by som vedela, čo robiť. Má 20 rokov.

zuzika 28

Laura bud rada ze CHYBA JE V NOM A ON VIE PRECO. Moj byvaly mal tiez takyto problem len on narozdiel od toho tvojho tvrdil ze chyba je vo mne!

angeles

myslim si ze ked sa s niekym milujes prvykrat (nehovorim teraz o panictve) tak je to vzdy take ze tí dvaja si musia na seba v posteli zvyknut proste...a tiez moc skoro ste spolu zacali spat...vies myslim ze by ste si mali na seba zvyknut hlavne a tiez som toho nazoru ze sa hanbi pred tebou...

melissa

Skor by som povedala ze bude panic :)asi sa hambi ti to povedat..
ja by som to na tvojom mieste s nim neriesila, asi ho to deprimuje ked sa s nim o tom chces rozpravat.
Mne sa osvedcilo ze neskuseny priatel sa rychlo zabehol pokial nadobudne istotu ze ti to neprekaza a zacne si verit...len treba byt trpezliva

rodrigez

No skus sa s nim pohrat... chlap ma len jednu erotogennu zonu... proste ho uchop a pohon a podobne... po dvoch mesiacoch sa ti to hambi povedat... ak ani to nepomoze, tak je problem inde...
Znie to zvlastne, ale niektori sa hmbia povedat co im robi dobre... kazdopadne to uchop do vlastnych ruk a ust a myslim ze to bude absolutne v poho... ak teda vies ako s nastrojom narabat...