som neverna

drakenko

frank:
Ako si sám povedal, predstava je niečo iné ako čin. Je tvoja vec čo si predstavuješ, samozrejme, nie vždy je to voči tomu druhému fér. Ale je veľký rozdiel, keď si to predstavuješ a keď svoje predstavy aj uskutočníš...

ninik

Vobec nie je odpisana, ale neni ani dobre to co si spravila, mala si sa s priatelom o tom porozpravat a radsej sa s nim rozist ako ho podvadzat!Povedat mu pravdu bude krute, ale asi ti nic ine neostava, stoj vtedy pri om, aj keby ti mal dat facku, chap ho!ty si mu sposobila 1000x vacsiu bolest....

frank

teda vsetci ti, kt sa kvoli sexu dokazu rozist su kurvy? na tomto fore je ich dost si myslim....podla mna kazdy z Vas, uz mal aspon jednu predstavu ake by to bolo s tym a tym aj ked ste mali partnera....jasne predstava je nieco ine ako takyto cin...ale ako to,ze dokazete na to co i len raz pomysliet, ked toho druheho lubite? myslim si, ze lucik len nezvladla tu predstavu a nemusite ju hned tak odpisovat....

n...

moja no ja ti poradim ked ho lubis tak s nim zostan a spravte si iny sex ze ty ho budes ucit a budete to robit co s tym druhym aj ked vam to najprv nepojde ale potom ano ,,,,, a ked nebude chciet tak mu nedaj ten tvoj stereotym moja ja spavam s chalanom a este som sa nespravla :(
ale lubim ho tak s nim dalej spavam

drakenko

Ty si si našla chlapa a podviedla s ním svojho len kvôli sexu? No poďme spať, toto nikdy nepochopím. Nemiluješ ho, len si to myslíš, skonči to...

A súhlasím so spodnými príspevkami.

bebe1989

nehovor, že ho lubis, ked ho podvadzaš...to už fakt nie je laska... si s nim preto nadalej, aby si mala niekoho po ruke a nie preto, že ho lubis...radsej mu povedz, že ho nelubis, ak chceš, povedz mu, že si si našla ineho ak mas kuráž, ale určite ho nepodvadzaj!!!!