Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cervene vlasy

ZyxerkA

odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlu funguje len pomocou peroxidu- co je spolu s trvalou preparaciou najhorsia a najdemolacnejsia procedura, takze by som si to na Vasom mieste radsej dvakrat rozmyslela =;)
a co sa tyka tej cervenej, zalezi na tom, aky odtien cervenej mas, samozrejme na tmavosytu cervenu Ti nejaka svetlohneda nechyti =;) na svetlu cervenu Ti hneda chyti dorysava.. myslim, ze najvhodnejsie by bolo pockat, kym Ti vlasy sami vyrastu, pripadne kym cervena vybledne, co dlho nie je, cervene pigmenty sa stracaju velmi rychlo.

a co sa tyka cervenej na ciernu, Tututu- cervena na ciernu v ziadnom pripade nema sancu chytit =;) pripadne tym odfarbenim- a tym sa Ti vlasy znicia, ano =;)

didadida

Určite v prvom rade treba stiahnut farbu a potom zafarbyť na tu aku chcete gumovanim sa tak neničia a potom treba použivat nezmyvatelnu kuru

tututu

ja chcem zasa z čiernych na červeno, len sa bojim, že sa mi zničia vlasy. tebe som doporučovala začať s bledšou hnedou. nie uplne s tmavou. bledu stmavneš tmavo hnedou, ale tmavohnedu zosvetliš už len iba dalšími prípravkami, ktorými sa ničia vlasy. dufam, že som to nenapísala uplne jak madar :D:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cervene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk