Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

achh ten moj priatel

Príspevok v téme: achh ten moj priatel
xgirl

nazdral ludia.. uz som fakt zufala, moj frajer nezrobil testy na vodicak uz druhykrat a strasne ma to stve! neze by bol hlupy, kor by som povedala ze lenivy naozaj ma to takto nebavi.. to mi naznacuje ze je uplne necialevedoimy clovek a s tak ynechcem byt :( ale zaroven ho lubim. co mam s nim robit ked je taky.. nezodpovedny..

xgirl

hmm no tak stve ma to ze je nezodpovedny, to je vlastne pointa, ale keby som s nim ostala tehotna tak viem ze by ostal so mnou a staral sa o to, ibaze tym svojim spravanim na mna vplyva hrozne, dopodzuje ma to od neho... pre mne to znamena necielavedomost neuspech ziadna snaha.. stve ma to ze je taky aj ku vlastnemiu zdraviu

grcko

usiko, tvoje dedukcne schopnosti trosku precenujes, nie?
aj ked by bol fakt nezodpovedny, nie je to diagnoza na cely zivot. pointa je, ze si to musi uvedomit, musi mu to prekazat a snazit sa s tym nieco urobit. nehadzme flintu do zita :D
ja som urobila vodicak na prvy raz, ale patrila som k mensine v ramci nasho kurzu; vela ludi nepreslo a kvoli vaznym hlupostiam!!! vtedy sa platilo az 3. raz, neviem, ako je to teraz.

usiko

xgirl,
podla mna tvoj problem nie je, ze neurobil testy na vodicak, ale to, ze je NEZODPOVEDNY, co je vlastnost, ktoru ziskal asi vychovou. Z toho vyplyva, ze ta vlastnost tu bude vzdy, nie je to nieco, z coho vyrastie alebo z coho ho ty dostanes. viem o com hovorim, chodila som s dvoma takymi a vsetky moje snahy boli marne. Jednoducho tito ludia su taki a bud sa s tym zmieris, aleb budes trpiet cely tvoj tivot s nim alebo sa s nim rozides...vies , tam je vysoke riziko, ze budes skor ci neskor tvojho partnera tahat z problemov, lebo jemu to bude jedno, teba to bude stvat, takze ho v nich nenechas...on si na to zvykne a bude to tak robit stale...okrem toho, tito ludia takto nezodpovedne pristupuju aj k inym veciam v zivote, k rodine, ku vztahu, k zdraviu, k svojim povinnostiam...ja viem, nemozem ho sudit a mozes mi oponovat, ze on taky nie je, ale podla mna je to len otazka casu....budes sa na neho vediet spolahnut, ak napr. zostanes tehotna? Alebo chces s takym chlapom rodinu a dieta a buduci zivot? Veris mu, ze sa o teba postara, ked sa ti nieco stane? ze zarobi peniaze pre rodinu, ak ty nebudes moct? alebo budes riesit veci za neho a tvoj zivot ti bude unikat?

Deee

ale zas ak je nezodpovedny voci vsetkemu a teraz nehovorim o smole, ale skutocnej lenivosti a nezodpovednosti, pouvazuj ci sa s tym vies vyrovnat, mne by to v dlhodobom vztahu prekazalo

mademoiselle

V zivote su aj horsie veci ako neurobene testy na vodicak. NEviem preco ta to tak zere. To ked moj ide na skusku na dekansky, tak sa s nim mam rozist, lebo je nezodpovedny? To je blbost. Mozno ma tremu a jednoducho to nevie napisat. Mozno to aj vie,ale je v strese. Mala by si ho radsej podrzat. Jemu to isto nie je tiez prijemne. A okrem toho, pokial viem, tak za opakovanie skusky sa plati, v dobe, ked som si ja robila vodicak, to bolo trochu ine ako teraz,ale nemyslim si, ze by chcel dat co i len korunu navyse a ako kazdy mlady chalan by urcite rad mal vodicak. TAkze jeho to srie asi vaic ako teba. Asi to ma svoje priciny, ze preco to nespravil. Skus mu nic nevycitat a radsej ho podporit. na treti krat urcite urobi. A myslim, ze ani ty nie si taka dokonala, ze ti vsetko vyde na prvy krat. Takze nesud inych.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.