Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázočka na pleť , prosím poradte :)

Príspevok v téme: otázočka na pleť , prosím poradte :)
lolko..

chcem sa opýtať ked mám mastnu pleť a rano vstanem čo je lepšie len umyť riadne ladovou vodou alebo aj mydlom a potom opláchnut ladovou vodou???...alebo rano sa okupat to znamena tepla voda na plet potom mydlo potom zmyt letnou vodou a nakoniec ladovu vodu....a večer sa kupavam tak ako som to teraz popísal....

dedo_vsevedo

ale zas musis to brat s rezervou,zas ani trocha teplej vody neuskodi:D a sirove mydlo je dobre,len kazda pokozka na to reaguje inak,niektora sa riadne premasti ppo nom,niektora je po nom sucha a mozno prawe ja mam stastie ze mam po nom normalnu plet:-)))no vacsinou ako si vsimam po sirovom mydle su skor dobre ohlasy,takze si myslim ze sa to oplati vyskusat vzhladom aj k cene toho mydielka:D

lolko..

dedo vsevedo a co ked sa niekde spotim a budem sa musiet osprchovat tak tvar mama vynechat sprchou ked sa sprchujem teplou vodou a mam len potom si ju oplachnut od potu ladovou vodou či ako? :P

Nerita

Existuje mylna predstava, ze ak ma niekto mastu plet, treba ju odmastovat.. a odmastovat... mydlo ju velmi vysusi,priam neprirodzene, na co plet reaguje zrychlenou tvorbou mazu.. takisto mam mastnu plet.. rano aj vecer, pouzivam cistiaci krem (naniest na navhlcenu pokozku, a zmyt), hned po nom... tonikum (prekyslici plet, bez obsahu alkoholu,lebo ten vysusuje), a na zaver.. pouzijem krem na redukciu mastnoty.. znacka Mary Key.. zakladna sada. plet vycisti, vyhladi.. a mas uzasny pocit vlacnej, nie mastnej a hebky cistej pleti... nerobim reklamu, je to holy fakt.

66666

dedo vševedo,mozno maš pravdu s umývaním studenou vodou a mydlom.Skusala som to a moja plet bola ovela skor mastnejsia -bola velmi mastna.Kupila som si aj to sirove mydlo o ktorom si uz aj ty pisal ,ale to mydlo my tu moju plet ovela skor zmastnelo,priblizne za 1 hodinu

dedo_vsevedo

Takze odpoviem a dufam ze uz nebudu vznikat nove fora z touto istou tematikou:mydlom dva razy -rano a vecer-studenou vodou.kremy z drogerii nepouzivat!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázočka na pleť , prosím poradte :) - Fórum - ZDRAVIE.sk