Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamene v mocovych cestach

Príspevok v téme: Kamene v mocovych cestach
fanda

moj manzel ma velky problem ma kamene v mocovych cestach lieci sa na to uz strasne dlho ale nic nezabera mava strasne bolesti v bokoch a nic mu nezabera ma pokoj iba par tyzdnov a zase je tam kde aj bol chodi na urologiu a tam sa lieci asi 2. roky prekonal aj zapal prostaty som z toho hotova prosim vas pomozte ak viete bola by som velmi rada ak by my niekto poradil

10simi

Mam tiez problem s kamenmi, vlastne ani nie ja, ale moj 20rocny syn. Pred troma mesiacmi mal v lavej ladvine, teraz v pravej, prosim poradte ako sa ich zbavit?

RNG

Ak to narazas na mna, ze chcem na chorych zarabat, tak to sa velmi mylis. Mozes sa informovat u mojej konatelky, aku stratu rocne znasam, aby som mohol krajanom pomoct.
A co sa tyka "leziakov", nic take v mojich obchodoch nie je, pokial viem. Prave naopak, predavacky nariekaju, ze nemaju dost tovaru-to si tak isto mozes overit.Aj hocikto iny.
A za svoju reklamu si poctivo platim, uvidis ju na strane a casto aj na spodu.
To nejde z firmy, ale z mojho vlastneho vrecka. Firma je stratova, ako som uz viackrat povedal.

kamene

ste vsetci vedla, ja som len obycajny clovek, ktory trpel na tvorbu ladvinovych kamenov 5 kokov, kym sa mi nedostali do ruk K&B Pills, ktore mi navzdy zazehnali problem tvorby ladvinovych kamenov, ak by som pracovala pre nejaky marketing, urcite by som nepisala do tohto fora, a nereklamujem ziadnu firmu ani vyrobcu bylinnych preparatov, K&B Pilss sa uz v UK nevyraba davno, vyrabala ho DeWitt's v Runcorn, England, ktory uz skoncili s produkciou, alebo ho predali niekomu inemu a je neuveritelne, kolko ludi sa snazi zarabat na nestasti druhych, ako je to tu na tomto fore kazdodennym javom, alebo sa zbavit nepotrebnych leziakov.

RNG

Inac co sa tykaDe Witt's
K&B pills, vyrobca
(West Indian Shop, Inc, v New Yorku) ich predava ako prirodne diuretikum, nikde nespomina ich zlozenie ani netvrdi, ze rozbijaju kamene.
Kde maju vyrobnu je tiez zahadne, lebo v adrese maju len "prve poschodie" v budove Leferts, kam sa zmesti tak asi niekolko distributorov a vedenie firmy.
Pravdepodobne v Indii?

RNG

kamene, nemam rad, ked na mna niekto osobne utoci. Chanca piedra, pre tych co maju aspon trochu znalosti v spanielcine znamena tiez spojenie s kamenom.
Kedze si zrejme nepocula o tejto byline dost, uvediem ti tu nejake literatury, kde je jasne dokazane, ze rozpustaju kamene, a to velmi rychlo!
www.rain-tree.com
www.rain-tree.com
www.wholeworldbotanicals.com
www.cfsn.com
atlanta.naturalawakeningsmag.com

a tak dalej, literatury je plno a v Juznej Amerike ju uz davno lekari klinicky pouzivaju na rozpustanie kamenov v roznych vytazkoch a preparatoch.
A pomaly sa to ujima aj inde napriek odporu medickeho priemyslu, ktoremu to siaha na zisky.
Aj na Slovensku je viacej cajovych domov, ktore tuto bylinu uz davnejsie predavaju.
Ja ju este nemam ani na zozname produktov, takze obvinovat ma, ze sa snazim tlacit nieco, coho mam na sklade privela sa rovna osocovaniu.

kamene

a poznamka, ze kamene sa mozu rozpustit sami, som este od nikoho nepocula, ten komu ich nasli prostrednictvom rtg, ci sono, ci ct s vnutrozilovou aplikaciou, sa ich nevedel zbavit, ani ked zvysil pitny rezim, ani ja som sa ich nevedela zbavit, pila som hektolitre urologickeho caju, brala tie vsetky diureticke tabletky z bylin, o ktorych sa tu niekto snazi nahovorit, ze rozpustaju kamene v ladvinach, urologicky caj, ktory obsahuje petrzlen, medvedicu aj jalovec, tie hektolitre caju ma drzali na wecku cele dni, petrzlen mi znizoval krvny tlak na co som mala bolesti hlavy od rychlo znizeneho tlaku a taktiez som brala nejake cervene kvapky, na recept, ktore mi sposobovali krce v zaludku, kto to neprezil nic o tom nevie, nech tu ani nepise take veci, ze diureticke pilule mozu rozpustit kamene v ladvinach, lebo mne nic nerozpustili, az kym sa mi dostali do ruk K&B Pills, 5 rokov som sa trapila s kolikami, male vysoke horucky so zapalov sposobenych kamenom, ktory ked sa pohol,tak mi trhal ladviny a mocove cesty, branim roznych antibiotik a antiseptik na zapaly mocovych ciest, nech tu nikto take spravy nepise o bylinnych preparatoch, diuretikach, ze drvia ladvinove kamene, ci ladvinove kamene sa vyplavia sami, hej mozno, ale aku skodu tym narobia v tele, na ladvinach, nikto netusi, kto to neprezil, ci nezil s kamenami dlhsie ako rok, nech tu nepise ziadne "odporucane" rady, na zvysenie svojho vreckoveho, ja som mavala ladvinove kamene opakovane kazdy rok, po 5 rokov, prezila som si dost bolesti a viem o com hovorim, K&B Pills, ked sa mi dostali do ruky, v ten den som viacej nemala ziadne bolesti z kamenov v ladvinach a nikdy viac sa mi ladvinove kamene nevratili, a nielen mne , ale aj mnohym mojim znamym, ktorym som K&B Pills poradila.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamene v mocovych cestach - Fórum - ZDRAVIE.sk