Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké nate skusenosti s kremom Skinoren?

....................

nie je len na kvasinkove akne, ucinkuje hlavne na propiniobacterium acne,ale aj inych bakt.ktore stiepia kozny maz na drzadive mastne kyseliny, sposobujuce zapal, tym ze inhibuje tieto bakterie tak sa eliminuje aj nadmerne premastovanie,takisto spomaluje rast keratocytov, buniek najvrchnejsej casti pokozky a tak zabranuje nadmernehu upchavaniu porov.a takisto nevznika na neho rezistenica, ako na antibiotika, lebo ucinkuje nespecificky.

blondi2

aj ja som pouzivala skinoren a zo zaciatku mi pomahal a bol fajn. Musim povedat ze sa mi to zlepsilo, lebo predtym som mala tvar posypanu takymi drobnymi vyrazkami, ale po case sa mi namiesto vela malych vyrazok, urobilo par takych fakt velkych podkoznych. Teraz mam ten Duac gel, co spominala aj gina30 a ten je uplne super.

gina30

Mne skinoren predpisala no lokalnej liecbe antibiotikami, cize najskor na 12 tyzdnov Duac gel a teraz 2xdenne Skinoren, tvar mam fajn akurat po krku to nie je bohvie co. Ozaj ak mate niekto nejake skusenosti s pripravkami ktore by ma zbavili vyraziek na krku, sem s nimi.Dr. povedala ze tam je velmi jemna koza a ked som si tam dala ATB ci kys. sal. tak som sa obsypala drobnymi svrbiacimi vyrazkami. Asi alergia.

dedo_vsevedo

ucinkuje len na kvasinkove akne.aj ja som ho pouzival.Zozaciatku ucinkuje velmi dobre,no mne po dlhsom pouzivani skoro prestal ucinkovat,tak ho uz nepouzivam.no podstatne je nepit mlieko a obmedzit cukor.

Deee

Aj ja mam skinoren, ale ja mam pomerne dobru plet a skinoren mam viac menej na udrziavanie, po mesiaci vidim zlepsenie, plet je cistejsia a pokojnejsia

.......................

skinoren je fajn, ale v prvych dnoch ta moze velmi stipat, mna teda stipal dost.ak to nebude moc cervene/to by bola alerg.reakcia/tak ho mozes pouzivat dalej, alezredukuj na jeden krat denne,aby si koza zvykla, je to aj v letaku myslim.vysledok zavisi od stupna akne,ale k zlepseniu by malo dojst.ja som si vsimla, ze sa mi menej masti plet ked ho pouzivam.za skusku stoji!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aké nate skusenosti s kremom Skinoren? - Fórum - ZDRAVIE.sk