Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kava a prehanky

:-)))))))

ano su ludia, ktori su citlivejsie vseobecne na horuce/teple veci, je to velmi individualne.ja mam rada kavu horucu, tepla mi nechuti:-(

bebe1

kava urychluje metabolizmus ... . Ja som sa tu uz vela krat pytrala ci je dobra na chudnutie ... ved ked nam uz tak chuti ... nebolo by to super ?? :-)... reakcii bolo malo ... len zevraj by sme ju na ,,chudnutie" mali pit bez cukru a mlieka .. fuj to ja teda nemusim :-))

alena0

neviem, či sa po nej potim, možno ked je velmi horuca...
mne skor robi problem ju vypit, ked je hrozne horuca, aj ked to porovnam, ked som s kamaratmi na kave, vsetci hned zacnu pit, a ja musim dlho čakat kym aspon trochu vychladne... lebo hned mam spaleny jazyk a citim to potom este dalsi den na jazyku..
neviem asi som na to citliva alebo co... inym to problem nerobi, ako tak pozorujem, mozem byt na to nachylnejsia ako ini ludia?

:-)))))))))

nie, ono to odvodnuje, takze aj keby si mala pocit,ze si stratila na vahe, vskutocnosti len stracas vodu.a tu potrebujeme:-).inac aj vy sa tak potite po kave:-(??

alena0

ano, mam teraz krasne ploche brusko a citim sa tak odlahčene :))))
ozaj, ked uz sme pri tom myslite ze sa da z toho schudnut??

:-)))))))))

ano kava moze prehanat, sposobuje totiz zrychlene pohyby hlavne hrubeho creva.ale ako prehanadlo by som ju nepouzivala:-))

bebe1

aj mna prezenie ... niekedy len len ze dorazim na wc :-))) . Inu ako nesku s mleikom ani nepijem ... takze jedine z tej ... :-)) . Ja to uz beriem ako ,,rychle vyprazdnenie bruska ... alebo rychlo ploche brusko" :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kava a prehanky - Fórum - ZDRAVIE.sk