da sa to nazvat laskou???

Príspevok v téme: da sa to nazvat laskou???
sofiaaa

mam priatela, sme spolu kratko, mam ho rada, da sa s nim pokecat, bozkava sa s nim dobre, je mily, nezny a ma ma strasne rad...
ja ho mam tiez rada, ale nedokazem mu povedat ze ho milujem, hoci on mi to uz viackrat povedal...
neviem preco... mam ho velmi rada, ale nemam pri nom pocit, proste, ze ked s nim nie som nechyba mi, a ked som s nim, necitim tie povestne motyliky v bruchu..
cim to je? pritom je mi s nim fajn..
ked som mala chalana predtym, nebol to vazny vztah, chcel si iba uzit, ale bola som strasne do nho zamilovana, stale som na neho myslela a chcela som byt s nim... myslim, ze to bola laska...

poradte mi, myslite, ze to casom pride? strasne by som ho cchela lubit, viem, ze by sme boli idealny par... a proste chcem zase mat ten pocit zamilovanosti... ako k tomu prist?
prosim poradte mi, dakujem :))

nashira

No podla mna je to skor priatelstvo ako zamilovanost a je to o.k.Niekto hovori,ze lepsie je si zobrat dobreho priatela ako lasku:).Len aby si o par rokov neriesila exploziu citov a nepozranovala vsetkych okolo.Teraz sa rozhodnut pre priatelstvo anevediet predtym co je to motyliky v brusku by asi bolo riskantne.Ak uz vies co su motyliky a dokazes sa toho vzdat na ukor chemie je to rozhodnutie,v ktorom potom budes musiet obstat.Kazdopadne ked je to kratky vztah a bud s nim ....cas ukaze ci sa to oplati....skoda ,ze niesme proroci:))))

elablue

Laska sa neda vynutit, ked to neprislo doteraz, tak uz to nepride. Chemia bud je alebo nie je. Nic s tym nenarobis.

sofiaaa

dakujem vam vsetkym za rady. mandymore ja mam tiez presne ten isty problem (vlastne by som to ani nenazyvala problemom) ja ho mam strasne rada fakt, a je mi s nim super, som rada, ze ho mam aj vsetko...
to len ked sa nad tym tak zamyslam, uvedomim si, ze pri nom som este ten pocit nemala... tych motylikov myslim...
vlastne neviem ci je to problem alebo nie, vsetko je fajn, klape nam to...
alebo si myslite, ze sa zbytocne zamyslam nad tym???

doplnkyy

Ale co ste. Taketo lasky v relativne nizkom veku maju presne takyto priebeh. Ja som to tiez nevedela frajovi dlho povedat, hanbila som sa a potom to prilo a odvtedy to vravievam bezne. Motyle pri tom istom chlapcovi? Mne sa niekedy este aj teraz podlomia nohy, ked ma tak pekne obime a povie nieco pekne. Vsetko je to individualne. Ja myslim, ze oba pripady SU klasicka pubertalna laska. Neurazat sa za tu pubertu. Too nie je urazka, to je obdobie zivota do 19-20 rokov. Mozem to naszvat teenage, dospievanie, adolescentne obdobie...

motyliiiiicek

Toto ma vzdy zaujimalo.Zazili ste uz niekto motyliky s tym istym partnerom aj po druhy raz???Ak ti to nevadi Sofiaaa,ze sa pytam v tejto teme len preto ,ze sa to tu spomenulo....

nooooooo

no tak vidis. tak ten vztah vznikol lebo ste boli zalubeni. to je OK. a teraz to bude asi tym stereotypom. teda ak je nejaky. ale asi bude lebo ja si myslim, ze v (skoro) kazdom vztahu je stereotyp. z toho co pises, mam pocit, ze ho mas rada, len obcas mas asi zlu, resp. horsiu naladu. a vtedy mozno tak trosku nevies co chces. :) mozno by si bola rada keby to bolo, tak ako na zaciatku, ale to uz asi nebude. kazdy vztah ma isty vyvoj, no a ten vas je uz v inej faze ako bol na zaciatku.

mandymoore

ahaa som myslela ze pre mna, .... no to teda som naladova:-)na zaciatku to bolo pekne, :-) a boli aj motyliky:-)ale teraz:-( neviem

noooooooooo

no to som pisal hlavne pre sofiu. co sa tyka teba, tak ake to bolo na zaciatku? lebo pises, ze sme ste spolu rok a pol a niekedy mas pocit, ze ho nelubis. mozno, ze je to len stereotypom. tazko povedat. mozno, ze uz si presla z fazy zalubenosti do fazy lasky. a mozno si len naladova :) a preto sa ti striedaju tie pocity, ze raz ho mas rada a raz nevies co vlastne k nemu citis.

mandymoore

ale nechcem sa ho vzdat, pretoze niekedy ma prepadnu take pocity ci je to vobec laska alebo nie, a inokedy som velmi stastna ze som snim a ze som stretkla prave takeho chalana ako je on:-)proste ked si predstavim ze ho uz nikdy neuvidim tak mi je do placu, viem ze cas zahoji vsetko ale pri nom neviem, nechcem preto urobit nespravny krok:-((