AKO čASTO DO TYžDNA SEXUJETE?

tttttttttttt

A teraz tie osemnastky nech sem napisu, kolko maju orgazmov, tie, co sukaju kazdy den:) Velmi im zelam, aby mali aspon jeden mesacne. Chechecheche.

pivko

Ahoj haha ja mat taku babu ako si ty tak ju vyvazim zlatom.....ja mam taku babu ako je tvoj chalan jej by stacilo 3 krat za mesiac ja by som kludne mohol 3 krat za den...ale aspon viem ze niesom sam a ze aj ty mas taky problem :O)

zuzulik2542

ja mam 17 priatel bude mat 19 sme spolu rok a robime to kedy je prilezitost :D cize minuly tyzden sa nam podarilo 3x, ale uz sme mali aj za vikend vratane piatku 5x :D co uz s tou pritazlivostou

ella

ja sa vidim s priatelom len cez vikend ale ked sa vidime tak sa nevieme od seba odlepit, ale to bude aj tym ze sme spolu len pomerne kratko (7 mesiac). je to az zvlastne lebo so svojim byvalym som sa musela k sexu nutit a teraz sa ho neviem nabazit takze som velmi spokojna :))

sapha

ja 25, priatel 26.
obidvaja byvame dlho v praci, ja mam navyse aj skolu, tak som reda, ked si mozme oddychnut a velakrat vymenime sex za dobry spanok ;) nic v zlom, ale kazdy den, to uz by bola riadna nuda...sme spolu 5 rokov, byvame oddelene, sex mame tak 2-5x do mesiaca ;)

moniqa87

ked sa da tak kazdy den, samozrejme to zaisi od toho ci nie je priatel v praci, alebo cez semester ja v skole, ale minimalne 3krat do tyzdna a maximalne? hmmm... 7 az 9 krat...
myslim, ze to je celkom normalny priemer a mame: ja 20r, on 23r