Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapci, viete sa urobit aj bez dotyku?

Brftrsk

Zdravím Vás. Hej dá sa spraviť bez dotyku. U mňa to znamenalo asi 2 týždne bez sexu. Stačilo sa potom vzrušiť, myslieť na niečo pekné, ruky dať za hlavu a sústrediť sa. Nie je to klasický orgazmus, je veľmi tlmený a doslova len vytečiem. Inak čo tu píšete že taký čo sa mu to podarí, tak pri partnerke je hotový za minútu, to nemôžem potvrdiť, lebo to chce poznať samého seba a teda keď už to na mňa ide, zmením frekvenciu alebo zastavím na 5 sekúnd. Skrátka ide to ale je to o seba spoznávaní.

keke

presne tak da sa to v sne, mal som to 2-3 krat v zivote
vzdy k tomu predchadzal silne eroticky sen ktory bol ako skutocny (musim povedat ze velmi prijemne zazitky)
nie nadarmo sa hovori ze chalani maju mokre sny
taka ejakulacia pride pride samovolne castejsie u chalanov co to tak casto nerobia.. telo potrebuje dako uvolnit prebytocne spermie :D

lola03

tak pytala som sa mojho priatela, ze ci to vie bez dotyku a povedal, ze nie, ze to sa neda, a nikdy nepochoi takych chalanov.......chalani ked to viete bez dotyku tak potom pri sexe ste co, za minutu???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapci, viete sa urobit aj bez dotyku? - Fórum - ZDRAVIE.sk