kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

usiko

Psychologicka barbinka....takze ...tesi ma, ze tvojim tercom nie som len ja....navazas sa aj do inych....myslim ze okruh tvojich nepriatelov sa rozsiruje....
K teme korcule....co som pocula, treba si kupis s co najvacsimi kolieskami, inak sa natrapite, kym sa niekam pohnete...ja mam nejake Fila za okolo 5000 a som spokojna...myslim ze na nich bol drahy podvozok a typ viazania....teda zapinania...

lenka22

ja som si kupila korcule v exisporte v akcii za dakych cca 3000sk asi pred 3 rokmi. som s nimi max spokojna a teraz som si dokupila aj chranice, neskoro ale predsa... korcule su super, znacky fila, a nestali az tak vela...

andrevs

Mne sa pačil pristup v obchode Arsenal inline shop Nám. 1.mája 3, Predavaju rollerblade, zmeraju nohu, daju rady a netaja sa tym ze existuju ine znacky, mne poradil ze treba kupit koli servisu K2,ROCES, alebo rollerblade a ak chcem tie dalsie 2 tak treba zamierit napr. do auparku

navi

Počujte baby. Predávam korčule asi desať rokov. Ak nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za značku a stačí vám kvalitná korčula, tak si kúpte toto: www.worker.cz

barbinka

zuzanas: nejaká si moc múdra. neverím ti, že si jazdila na všetkých. určite nemáš troje korčule. a kto by ti už len požičal korčule? asi sa vôbec nevyznáš, lebo korčule sa nepožičiavajú. má ich nosiť len majiteľ, lebo sa ti prispôsobujú na nohu. a keď ti ich nejaký hlupáčik požičal, tak jasné, že ti nesedeli, keď sú prispôsobené na jeho nohu. takže najprv si vyzisti aj niektoré informácie a potom mi píš. jazdím 15 rokov a viem, čo sú kvalitné korčule. a ešte voľačo. tieto korčule mám na hrádzu a tak. mám ešte jedny. sú to K2.o dosť drahšie. na nich skáčem a chodím na rampu.

zuzanas

Prepáč nedá mi to "Barbinka" ale za 6000,- si človek kúpi aj ozajstné korčule a nie len tak nejaké( narážam na značku Roces). Keď si mala na nohe len tie tak nesúď ostatné. Vieš mala som už na nohe aj Tempish, Roces a osobne mám Fili a nevimenila by som ich za Rocesi. Asi tolko.