Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SOLARKO

Príspevok v téme: SOLARKO
lara 007

Ja by som v podstate chcela vediet vse o solarku. Teda cenu nie bo to asik viem,ale to ostatne. Teda aky je rozdiel medzi turbo a klasik. Co je lepsie. Co treba predtym spravit /peeling, kremy.../. Mam byt v nom naha alebo v plavkach popripadne v spodnom pradle. A ked uz som tam-je tam aj niekto iny? alebo ak by som bola naha,ci by ma niekto videl alebo neni sanca...chaapete ma,nie?:))) NOo proste chcela by som cim skor ist..a kolko tam mam byt prvykrat? a pak...na kolko sa asi chodi? viete aby som tam neprisla jak nejaka sedla ;)) Dakujem a nehnevajte sa ak je tu uz nejaka taka tema sorry :)) Ale budem vdacna za vsetky rady a odpovede :))

lea

AHoj..do solarka chodim pravidelne.jasne ze naha zbytocne pasiky a tak presne...ja som tam chodila na 10min a radsej solarko ako horske slnko som mala popaleniny:)

renaam

kožní lekári solárium vôbec neodporúčajú. radšej si daj kvalitný samoopalovací krém, predídeš tým mnohým komplikáciam za desat a viac rokov :-)

aduliena

Lara,
Rozdiel medzi turbo a klasik solárkom je taký, že turbo ťa opáli rýchlejšie, nemusíš ísť veľakrát, aby si bola opálená, samozrejme záleží aj od toho, aký typ pokožky máš. Predtým je dobré, keď si spravíš peeling tela. Čo sa týka krémov, je vhodné použiť kozmetiku určenú na opaľovanie v soláriu. Tú si môžeš kúpiť priamo tam, personál ti poradí. Do solárka choď samozrejme nahá, načo by si mala plavky alebo spodné prádlo, zbytočne by si mala pásiky a tak. Vidieť ťa nebude nikto, máš tam svoje súkromie, si tam sama, zavrieš dvere a je to. Oni ti tam poradia, na ako dlho tam máš ísť, na koľko minút. Na začiatku stačí napríklad len 5 minút a potom to postupne budeš zvyšovať, až kým nebudeš opálená podľa svojich predstáv.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SOLARKO - Fórum - ZDRAVIE.sk