Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex v tehotenstve, dokedy?

Príspevok v téme: Sex v tehotenstve, dokedy?
irka20

Som v tretom mesiaci tehotenstva, chcela by som sa opytat ze dokedy udrzujete pohlavny zivot v tehotenstve? Ja som sice len v tretom mesiaci ale niekedy ked do mna partner vnika tak ma to boli, bavila som sa o tom s gynekologom a vravel ze to bude tehotenstvom, ze mame pouzivat lubrigacne gely a pod. ..dakujem irka :)

kiert

irka sex v tehotenstve je povoleny pokial nemas nejake problemy ako napr. rizikove tehotenstvo...V prvom trimestri je uplne normalne, ze sa chut na sex moze znizit vplyvom hormonalnych a psychickych zmien to sa zvycajne zlepsi v neskorsom stadiu. Je dobre, aby ste pri sexe velmi neexperimentovali a venovali sa len overenym a prijemnym poloham a dokedy? Dokedy to bude tebe samej prijemne...

mademoiselle

irka, pokial sex zvladas je to ok, ale na tuto otazku ti najlepsie odpovie tvoj gynekolog, ale zatial sa myslim nemas coho bat, len si davajte pozor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex v tehotenstve, dokedy? - Fórum - ZDRAVIE.sk