štitna žlaza

Príspevok v téme: štitna žlaza
nicoleta

ahojte ... mam 16 a som chora na stitnu zlazu beriam kazdy den euthyrox 100....jednu tabletku..... chcela by som sa opytat ze ake je to ochorenie a co to prinasa a ake ma to minusi ... pocula som ze ty co su chore na stitnu budu mat potom problemi v tehotenstve ... ze moze sa narodit nejake postihn. babo..... a kto z vas tiez je na nu chory tusim maam ju zvisenu ...

RNG

Nuz boli aj casy, ked vacsina ludi studovalo medicinu, lebo chceli naozaj pomoct ludom a pritom neboli zaplateni ani tolko, ako inzinieri. Dnes v USA maju prijem stvornasobok inzinierskeho, co ich utvrdzuje v presveceni, ze su podstatne hodnotnejsi ako ostatni=nadludia.A mnohi sa aj podla toho spravaju k pacientom=spodine.
A drviva vacsina studuje medicinu kvoli vysokym prijmom a nie pre to aby ludom pomohli, ako povodne prisahali....

kosa

RNG,
niekotre stare knihy spred sto rokov az tak neklamu. zalezi na tom kto ich pisal ci skutocny odbornik alebo sk...y syn.
v jednej starej knihe pisu ze tabletky na ''znizovanie krvneho tlaku'' sposobuju rakovinu.

Takze Vas zdravy usudok jednoznacne nech rozhodne ci ta stara kniha klame alebo nie.

RNG

Problem je, ze masy si namyslaju, ze su take mudre, ze ich nemozno manipulovat.
To hra do kariet roznym malym ale silnym skupinam, ktore ich v tom ich presveceni podporuju a za scenou ich cynicky manipuluju.
Ale ved to nie je nic nove, to sa tu na tomto svete odohrava uz tisicrocia. Len teraz je to robene globalne a ovela dokonalejsie, ako kedykolvek predtym.

kosa

RNG,

cely ten CHOROBNY SYSTEM je zalozeny na tom ze :

1; LUDOM SA SYSTEMATICKY NICI ZDRAVIE-DLHOVEKOST (v principe VECNY ZIVOT-zatial temu na to ci skutocne vecny zivot na tejto planete je mozny nezakladame, ale pozname tri miesta na tejto planete kde sa INTENZIVNE VEDU VYSKUMY NA TOTO.)
2; KTO MA STASTIE MA AJ NEJAKU SYSTEMIZOVANU ZDRAVIEPOSKODZUJUCU TERAPIJU(SZPT) A NESKOR UMIIRA.
3; KTO MA SMUULU-UMIIRA BEZ TEJTO SZPT.
4;CIRKEV ( A ICH PRISLUHOVACI) NAS NEUSTALE DOOKOLA HYPNOTIZUJU ZE BUDEME ZIT AZ KED BUDEME MRTVI ( MYSLIM ZE LOGICKY MYSLIACIM ODBORNIKOM JE JASNE ZE KED ZOMRIEME TAK ANI TEN DUSA AKA SOFTWARE SA NEDA - zatial...- nikam zapisat..

dalej nepiseme aby ste nemali nocne muuury.

-zakladom z toho chaosu je sekularny stat. preto aj roznym spekulantom neprekazaju tolko moslimovia v europe a prave naopak, podporuju moslimov- ved moslimstvo je len dalsie MOZGOVYMYVANIE, a podpora toho ze 'ked zomrieme tak budeme zit' a to nepodporuje rozvoj vedy a poznania...

kosa

RNG,

nuz konspiracija...JEJEJEJE ale len srandujeme.
Je ale fantasticky JOLLY GOOD to see ako to vsetko zacalo...TO CELE KLAMSTVO AJ OHLADOM JODU......bolo by dobre vediet preco ten sk...y syn ''zrazu''zacal tarat nezmysly-zacal klamat na temu jodu.

kosa

izzy,

je nam velmi luto ze ste sa museli podrobit operaciji...zial nie ste prvy a zatial ani posledny.
uroven nasich ludi ohladom zdravia je nizka ale dufajme ze sa to pomaly bude zlepsovat ( UVEDOMUJEME SI AKOU NIZKOU BOLA UROVEN VZDELAVANIA NA zds-kach?, hoci sa tam ucilo vsetko?...)
inac lekari na SK a nielen nie su skoleni na to aby nam pomahali zit dlhsie a co najdlhsie. PRAVE NAOPAK skolia ich preto aby zme chorovali.....a zomierali.

kosa

nicoleta,
nuz je otazne co vlasne v tej vasej strave mate.
Jak uz spominame, vetsina predavanych potravin u nas je z dovozu a zial je to aj vetsina choroby podporujucich potravin. tu vam neostava nic ine ako sa snazit si varit sama.

dobry filter na vodu, napriklad je dobry zaciatok.

RNG

Keby to boli nove poznatky, to sa stava.
Vyskumom mozu prist na to, ze sa doteraz robilo nieco nespravne a teraz sa to napravi. Ved ked si pozriete len 50 rokov stare knihy z lekarstva, z toho dned neplati skoro nic. Pred 100 rokmi liecili syfilis(bakteria podobna borelioze) kvapkami ortuti. Dnes vieme, ze to je hrozne jedovate a nase atb. sa postaraju o syfilis rychlo a ucinne.
V pripade jodu je ale tento viacmenej podvod zacinajuci v roku 1940, ked jedna z velkych autorit na stitnu zlazu napisal niekolko clankov na skodlivost jodu a cely svet to zozral.
Ked niektori lekari v sedemdesiatych rokoch zacali presetrovat "Japonsky paradox" zistili, ze by aj druhym bolo uzitocne brat ovela viac jodu, nez nase odporucene denne davky. Publikacie vysli od viacerych uz v 1980tych rokoch, ale medicka komunita sa rozhodla ich nevidiet!!!
Ci uz zo zotrvacnosti, ci uz z ekonomicko-politickych dovodov, ci ich k tomu nedonutili poistovne(vacsi obrat) alebo farmaceuticke koncerny.
Nakoniec aj chirurgovia maju z toho viac roboty....
Kto by sa zaujimal o nejaku literaturu okolo toho, mam zopar lekarskych sprav na tuto temu od ludi, co v tom urobili hodne vyskumu, mozem zaujemcom poslat na ich e-mail