Chcem narast!

terka

Ach jaj mna zasa trápi opačný problém. Meriam 178cm, vždy som bola najvyššia v triede a mala som z toho vždy komplexy. Myslím, že nižšie ženy vyzerajú oveľa nežnejšie a zraniteňejšie, proste ženskejšie. Moj manžel meria 188 a cakame babatko,teraz mam len strach,že nase dievčatko bude este vyssie ako ja.:/

lindsay

ja som tiez rozmyslala nad modelingom ale mam len 162cm a 13rokov:(...u mna to asi nebude mozne=((..ale pocula som ze treba jest ceralie a potravinu kde je vela bielkovin

veva

AHOJTE - Ja mam 14 rokov som 9-cka a mam 170 cm . Je to dost malo lebo tiez chcem byt modelkou .Dokonca ma aj vybrali z jednej modelingovej agentury a povedali ze ked trochu podrastiem bude to super . Len sa bojim ze nepodrastiem ! Ja chcem byt vysoka a neviem ako to ovplyvnit ... asi tazko heh

mifor

Milá Lindsay, ty si nezaslúžiš merať ani "len" tých 162cm. Aj ja chcem narásť a to sa mám kvôli tomu obesiť, že ako 29-ročná meriam len 144cm a všetci naokolo sú odo mňa o dve hlavy vyšší. Naozaj nechápem, že ľudia s normálnou výškou hľadajú problémy tam, kde nie sú. Nič v zlom, ale priala by som im, aby na chvíľu skúsili, aké je to mať skutočne nízky vzrast tj. byť menší než 150cm.

lindsay

cawteee...chcela by som narast..mam 13,5 roka a len 162cm =(..moje kamosky maju cez 170cm...co mam robit aby som rychlejsie narastla??ake potraviny mam jest??