Chcem narast!

milo

caute.no ja mam tiez taky kusa problem bo mam len 176,a predsa u sraca neni zle ked je vysoky.keby ste vedeli nejako poradit a to bez rastovych hormonov bol by som vdacny.a este sa opytam.ma rast a posilnovanie nejaky suvis bo ze vraj clovek prestane rast.diki

lilly

Aby ste ma nechapali zle,ja sa nestazujem ,ale myslim si,ze uz vela neporastiem..len som sa chcela informowat,nepowazujem to za problem ani za hendikep,len som sa chcela informowat..Urcite si myslite,ze diewca si hlada problemy a nic ine nema na robote..wazne nie..len ma to proste zaujimalo.Sorry,ak to niekomu tak pripada ,nema som to w umysle

britanny

cawte...ja mam len 160cm...a chcela by som ece narast...myslite ze za 2 roky sa da narast 10cm???co mam robit preto aby som si urychlila rast?co mam jest??

mifor

Milá lilly,
a čo by si robila na mojom mieste? Ja som dokonca ešte nižšia než dd, ako 29-ročná vďaka Turnerovmu syndrómu meriam len 144cm. Aj ja chcem vyrásť a byť modelkou, a to sa mám zblázniť, keď to nejde. Ja mať Tvoju výšku tak by som sa asi zbláznila od radosti a nie lamentovala ako Ty. A Ty si toho, že si normálne vysoká ani trošku nevážiš. Zamysli sa nad tým, vieš koľko nízkych ľudí by bolo šťastných keby mali Tvoju výšku.

pribinacek

no tak ja mám skoro 19 a 159cm a to sa mám akože preto cítiť blbo?Mne je malinkej dobre,všetci by ma chceli ochraňovať.....xi xi

lilly

pre-------sii aha rozumiem..tak jedine co by zostava je jest cerealie,maso,pit mlieko atd..v jednej agenture mi dokonca povedali,ze aj beh prispieva k tomu ,aby som narastla do vysky..

sii

no to v lekarni nedostanes ale ti hovorim ze to nie je nic pre teba. Su to hormony ktore sa pichaju beru to ti svalnaci su to steroidy od toho im potom rastu svaly ale rastu aj kosti a tie v lekarni nepredavaju. Lenze to fakt nie je nic pre teba.

lilly

pre---sii..dakujem za radu.a ako sa volaju tie lieky?.bola som v lekarni a povedali mi,ze na rast nic neexistuje,ze mam pit mlieko,jest syry a maso..