Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztahy-mam zabojovat?

Príspevok v téme: Vztahy-mam zabojovat?
katulik26

Ahojte, mam taky problem. Medzi mnou a mojim najlepsim priatelom sa zmenil vztah z kamaratskeho na nieco viac. Najskor sme sa tomu obaja branili, lebo on ma dlhorocny vztah, od puberty- su spolu 7 rokov, ale su spolu malo, lebo obaja studuju v inych mestach. Mysleli sme ze nas to prejde, on si hlavne myslel ze je to nejaky osial. Potom si vsak uvedomil,ze sa zalubil no ja som v tom case odisla do zahranicia a tak sa rozhodol ostat s nou. Mne sa kazdy den ozyval a tesil sa na mna. Po mojom navrate sme sa vsak na seba tak tesili, az sme skoncili v posteli. Potom sme sli na sviatky domov, lebo my spolu studujeme v jednom meste ale sme z roznych miest. Doma bol s nou a mne sa moc neozyval. Teda nie kazdy den, ale kazdy treti a kedze som aj trochu jesitna, ked sa aj ozval, odpisovala som ho, ze nemam cas s nim hovorit a tak si myslel, ze sa nanho hnevam. No potom som sa vratila zase na dva mesiace do zahranicia. Tyzden po sa zacal zase riadne ozyvat, komunikacia sa nam zlepsila a zase sme si stale pisali a prezvanali sa. Po mojom definitivnom navrate domov to pokracovalo aj co sa tyka fyzickych prejavov. No kedze s nou sa nerozisiel, rozhodla som sa to riesit a stopla som to. To sme uz urobili aj predtym viackrat a vzdy sme to nevydrzali, no teraz sme mali konflikt, ked som ho az rozplakala, lebo som mu vsetko vytkla v nevhodnej chvili a oznacila ho za klamara a on mi povedal, ze to co medzi nami bolo bola len fyzicka potreba. Riadne sme si navzajom ublizili, ale okolie sa do nas obulo a dohodli sme sa ze budeme dalej kamosi a zacali sme nanovo. Nikto neveri vratane mna, ze co mi povedal, bola uplna pravda. Ona je teraz vo vyhode, lebo by mu nikdy nic take nepovedala. On sa trapi, ze ju zradil a ona ho tak lubi a aj to je podla mna dovod preco sa s nou nedokazal rozist. Nemaju vo vztahu ziadne konflikty, nehadaju sa- bodajby a nie, ked su spolu malo a ona ho za tie roky nepozna tak ako ja, ved som s nim stale, ale nemylim, ze by bol uplne stastny, skor je to taky stereotyp. Ja som sa donho vazne zalubila, lebo mi s nim bolo dobre, vela ma naucil a je to clovek na kt. mi aj napriek tomu moc zalezi, lebo ma dobre srdiecko a vie, ze keby nebola ona prekazka, boli by sme stastny. Teraz sa tvarime ako kamarati, ale fungujeme ako na zaciatku ked vznikali nase sympatie, bud sme spolu veseli a je nam fajn, alebo sme na seba stasne bezdovodne protivni. Myslim, ze ho to ku mne taha, ale ovlada sa a ja ho zbytocne radsej neprovokujem, ale stale sa ho nechcem ani vzdat. Neverim, ze ma nemal rad a bola to len potreba, lebo rad ma ma a zalezi aj jemu na mne, len neviem co mam robit. Mam sa este snazit si ho ziskat, alebo ho uplne odstavit a drzat len tu hranicu kamaratsvta. Lenze to j tazke, lebo sme spolu v skole, v robote s priatelmi....No tom chlapovi mi zalezi ako na nikom tak co mam podla vas robit, poradte mi prosim, mam bojovat?

chlapi...

Ahoj KAtulik , ja som na tom podobne ako ty , detaily moc nechcem vypisovat, no ja som to vyriesila tak ze som mu povedala ze nech sa konecne svojej byvalej zbavi a potom nech sa ozve mne, ak lubi mna...ak lubi ju , nech si s nou zostane...ja to pochopim, nikom u sa vnucovat nebudem, ale nemienim hrat ani druhe husle...na dvoch stolickach sa sediet neda...

Deee

Katulik moj priatel ma naucil, ze zena mnohokrat urcuje hranice vztahu, ty musis spravit ciaru respektujuc jeho vztah a nepustit ho blizsie, ale to si vsak mala urobit ovela ovela skor. Je dobry, skromny, ale az tak, ze ti podlahol...aj ja mam muzov kamaratov, no poznaju ma len zbezne, nezdoverujem sa im...uz aj tym, ze spolu travite vela casu, viete o sebe takmer vsetko sa posuva hranica. Ak ho milujes, bojuj, ale nie pasivne cakaj, daj mu na vyber ty alebo ona a potom uvidis ako sa rozhodne, pretoze ak mu budes stale k dispozicii nebude mat potrebu nieco menit...necha si vas obe...bud prenho pocas rozhodovania nedostupna. Ak ho chces za kamarata, stanov jasne hranice, kamos ano, ale zdoverovanie to uz nie...na to ma priatelku...

katulik26

Ja som uz nadtym takto rozmyslala. Vsetci nam tvrdili vratane mojej mamy, ze takto dopadneme, lebo sme boli spolu stale, on sa zdoveroval mne ja jemu, boli sme si oporou a az k tomu prisiel aj sex. Ona je dost veriaca a mozno ani oni spolu nespavaju to ale neviem, cize by som chapala aj tu potrebu, ale..Stalo ze sa zalubil pocas vztahu, to sa mohlo stat aj jej, alebo sa to moze stat aj mne, mrzi ma vsak, ze sa nedokazal s tym priznat jej, lebo ona nic netusi a radsej dal kos v podstate mne, lebo vedel, ze ja s tym zmierim lahsie, ved som aj bola v lahsej pozicii, ja som nebola naivne klamana, vedela som ze niekoho ma, to skor ona si naivne mysli, aky su stasny. A je s nou skor mozno z lutosti. Viem, ze sa preto dost trapil, pristihla som ho okr. po tej hadke raz aj plakat, ale ja ho donutit priamo nemozem. A ci mi za to stoji? Ak si odmyslim tuto situaciu, je to moc dobry a skromny chalan, co sa ide pre druhych roztrhat aby kazdemu pomohol a okolie hl. to starsie v praci ho ma strasne preto rado, tak neviem....

Deee

katulik musis si upratat v hlavicke ci ti stoji takyto muz za to, ved on vlastne tu svoju s tebou podvadza...a az bude s tebou co ak si najde este inu kamosku a podvedie teba? podla mna nie je perspektivny partner, ked dokaze takto "tancovat" medzi dvoma kockami, ja by som od neho utekalaaaaaaaaaaaaaaaaa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztahy-mam zabojovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk