Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ste ina ako vasie kamaratky ?

Príspevok v téme: ste ina ako vasie kamaratky ?
cokoladka

ahojte . mala by som taku otazku, ci niekto zvas ma pocit ze okolie v ktorom zijete je pre vas malo naplnajuce, ci su aj pri vas ludia co su doslova detinsky a nechapu zmysle zivota. Vacne sa snimi hadate a neviete sa snimi dohodnut, ale napriek tomu snimi musite vydrzat pretoze snimi pracujete alebo chodite do skoly, hm? alebo som sama, piste prosim

cokoladka

ved ale co je natom zle ked sa niekoho spytam, ci nevie o nejakom zdroji , ako sa naucim po nemecky, fakt nic nechapes a nechapem teraz ja preco si taka odmerana, ked sa ti tema nepaci alebo jej nerozumies tak sa jej prosim nechytaj, nechcem sa hadat no nemusis byt taka protivna

otazockaa

...nerozumiem tristvrte veci..... pises detinsky ze su a tak..... no naozaj neviem o com hovoris, ale fajn, take veci tu hovoris a vzapeti zalozis temu ako sa mas naucit po nemecky................................... ach , ja nechapem asi uz nic....

cokoladka

to zisti kazdy sam ale su ludia ktory sa zaoberaju samimi blbostami, zbytocnostami, su zvyknuty ze riesia za nich problemy iny a stratu kamarata ani nepocitia, toto su hodnoty, mozem mat 100 priatelov, znamych ale kazdeho si vazim a bepotrebujem ho len ak tu iny priatelia na blizku niesu, roznumie otazocka?

cokoladka

moja tu nejde oto ze vravime na ine ze su husy, nema problem so ziadnymi babami, ja som myslela konkretne na moje kamaratky, urcite nesudim niekoho koho nepoznam, zle si to pochopila, nemusis to brat hned na seba, tu bola rec o mojom kolektive

shiloh

myslim si ze by ste nemali hadzat niektorich ludi do jedneho vreca...ako ste tu pisali viacere o tych ,,fiflenach,, co sa nevdeia bavit o inom ako je moda a make up...nie je to vzdy pravda...
poznam jednu babu..moja spoluziacka..mame 15..no a vzdy o nej vsetci hovorili ze aka je to namyslela pipka co sa vie len malovat a flirtovat...lebo bola a aj je strasne pekna vie sa namalovat krasne ucesat nosi skvele oblecenie...a vsetci si mysleli ze preto je namyslena a hlupa...lenze potom ked som ju spoznala som zistila ze je to velmi inteligentna osoba ktora len dba o svoj vzhlad ...proste to ma ako hobby malovanie sa a chodenie po obchodoch..ale hlupa nie je a da sa s nou pokecat o vsetkom...
na pokeci ma nick saxanka101..pozrite si to a skuste napisat co by ste si o nej mysleli na prvy pohlad...urcite nieco v zmysle "boze dalsia hus....
ale zdanie klame...

cokoladka

dakujem pekne, nebudem protivna na vsetko odpoviem ale ziadne blizke prietelstva, oni si raz spomenu ake boli, dakujem pekne , maj sa kraaaasne

stefana

Ja som odmerana az strach :D Mam taky fejs. Ked ma niekto nepozna, mysli si, ze som oduta (ked sa spozname, tak mi zvyknu povedat - ja som ta nemal/a rad/a, vzdy si bola namyslena) a pritom ja som nie !N!amyslena, ale !Z!amyslena... :D ;)
Aj to je cesta, ale robit okolo seba pomyselny mur a nebavit sa s ludmi, to prinesie este viac starosti. Mozes byt mila a odmerana zaroven. Nereaguj na hlupe poznamky, ale ked ta niekto o nieco poziada, bud ustretova... Casom na vsetko sama prides, tazko je radit takto na dialku ;)
A ak mas zmysel pre humor (pre husi mozno prilis svojsky), tak ja by som stavila prave na to. Snazila by som sa vtikovat, aj ked by sa nikto nesmial ;) Mozno prave tak najdes spriaznenu dusu - ked sa zasmeje na tvojom duchaplnom sarkazme. :*

cokoladka

Stefana : ano vtom mas pravdu, nemozem sediet doma, a inac priatela mam, chape ma ale boli ma srdce ked si spomeniem ze nemam nikoho skym by som len tak sla von, a uz ide leto, nechcem by stale sama, mam o 12rokov starsie kamaratky jedna ma dokonca dve deti snimi nemam problem, priatel je tiez starsi, preto mam asi problem, alebo ja neviem, pritom sa viem prisposobit, viem srandovat, ibaze tie husy nato reaguju asi tak ze som dieta, no asi by som to aj zvladla keby som sa naucila byt v skole odmerana a nepustit ich uz tak k sebe potom si asi uvedomia a nedovolia si , co si otom myslis :_?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ste ina ako vasie kamaratky ? - Fórum - ZDRAVIE.sk