Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratili ste kontakt so surodencom? chcete ho zas spat?

Príspevok v téme: Stratili ste kontakt so surodencom? chcete ho zas spat?
cokoladka

moj kontakt so sestrou je uz 5 rokov bez minimalnej komunikacie, uz sa nedokazem len tak prizerat, nasla si totiz este pred5 rokmi frajera a vtedy sa zmenilo uplne vsetko, nerozpravala sa s kamaratkami, somnou, nechodila von, az sa v 18tich nastahovala k priatelovi teraz ma 20 ale neverim ze jej je tam dobre. ale uz jej urcite onas narospraval to najhorsie, no chcem ju spat, chcem jej pomoct. Da sa snou podla vas este nejak zblizit? to prazdne miesto vomne vzdy zostane, a nemam to take ruzove v zivote, tak niekedy sa citim sama a smutne, v poslednom case na nu myslim viac ako inokedy, co si myslite otom,?

sedma007

Predpokladam, ze ty si mladsia tak o styri pat rokov, ze? A nebavite sa spolu vobec,akoze ta ani nepozdravi, alebo neviete o com? Jedine, co ti mozem poradit je, ze zavolaj jej, ze sa s nou potrebujes surne porozpravat, kedy by mala cas, a ked bude ochotna sa stretnut, tak je to fajn, No a potom jej povies pekne od srdca, co ta trapi, ze ste spolu malo, ze nekomunikujete a ze ty by si to chcela zmenit. Hlavne sa neboj a zavolaj jej, nic tym nestratis a mozes iba ziskat.

cokoladka

a tolko sa uz snazim najst ju v kamaratkach ale neda sa ja si s kamoskami nerozumiem aj tak lebo rovesnicky su ine ako ja a aj doma som vecne sama,stale tu zavreta a sice som pocukla uz rozne urazky ze co tu pisem ale som rada ze aspon s niekym sa mozem porozpravat, vy ste uplne iny ludia ako ty medzi ktorymi zijem ja

cokoladka

prepac moja nebola som tu, je to trocha cudne, ale vobec sa nebavime, s rodicmi len ked musi ona ale teraz ked nemam kamaratov zacinam byt strasne citliva a az teraz mi dochadza ze toa bolest nikdy nezmyzne, jednoducho nikde toto asi nestretnes malo ludi mi to verilo, jej frajer zo zaciatku robil zle aj mne, velmi ztle a preto si myslim ze sestru aj bije, ale vtedy mi neveril nikto lebo ho nepoznali a teraz je uz neskoro, rodicia nevedia asi iba tusia ale je dospela takto sa rozhodla, no mne velmi chyba, sestra je sestra. keby som nikdy nevedela co to je tak ma to neboli ale aj detsvo sme mali take dobre a zodna naden je vsetko fuc

sedma007

blahozelanie mozno berie akoze len z povinnosti, asi nevie komunikovat, neviem preco sa vlastne nerozpravate, ci tam bol nejaky konflikt, ty si mladsia? a v meste ta nespozna naschval? ty ju pozdravis a ona nic? s rodicmi komunikuje? napriklad s mojim bratom je tiez tazka komunikacia, na blahozelania tiez nikdy neodpovedal, rozpravat sa so mnou nevie, ale normalne sa zdravime aj ked nieco treba, tak sa porozpravame, nie ako kamosi, ale tak...trosku kostrbato.

cokoladka

ale ozvatsa asi nestaci,aj ked jej napisem blahozelanie na narodeniny ani nepodakuje, ked ma streatne v meste asni ms nepozna, 5 rokov sa kumne ani neprihovorila, neviem ale dufam ze jedneho dna sa da vsetko do poriadku

sedma007

cokoladka, treba to skusit, ak sa neozves ty, ona si moze mysliet ze ty nemas zaujem, za pokus to stoji, daj jej vediet, ze sa chces stretnut a potom uvidis

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratili ste kontakt so surodencom? chcete ho zas spat? - Fórum - ZDRAVIE.sk