zapal vajecnikov

axyz

Bolesti na lavoooo....Kazdy mesiac mavam bolesti na lavej strane,musim chodit az prikrcena tiez to vystreluje az do nohy...bola som u 3 gynekologov a povedali ze vsetko je ok,,,az na 4 krat mi gynekolog povedal ze je to ovulacia,,niektore to vraj mame taketo bolestive a presne sa mi to vracia v polovici medzi menstruaciami kady mesiac. Dajte si do google bolestiva ovulacia a som si ista ze si tam najdete vsetky svoje priznaky:)))nebojte neumierate:))

isabella777

moze to byt zapal podla symptomov? minuly mesiac som mala dvakrat menstruaciu uplne slabu a trvala asi len dva dni, vytok mam stale, vzdy ma pri cykle boleli aspon dva tyzdne riadne prsia, teraz dva mesiace nic, menstruacia mi meska dva tyzdne a v podbrusku citim talk, akoby som to mala stale dostat a nic, horucku som mala ale asi preto, ze som bola riadne prechladnuta...

isabella777

moze to byt zapal podla symptomov? minuly mesiac som mala dvakrat menstruaciu uplne slabu a trvala asi len dva dni, vytok mam stale, vzdy ma pri cykle boleli aspon dva tyzdne riadne prsia, teraz dva mesiace nic, menstruacia mi meska dva tyzdne a v podbrusku citim talk, akoby som to mala stale dostat a nic, horucku som mala ale asi preto, ze som bola riadne prechladnuta...

kacacinka

Ahoj chcem sa opytat na radu...uz od augusta som nemala normalnu menstruaciu, cize uz asi druhy mesiac mam dva tyzdne taky krvavy vytok, potom tyzden nic a potom zase...velmi ma bolia vajecniky (teda obidve strany brucha) hlavne rano a netusim co to je :-/ s priatelom som mala vzdy len chraneny styk a robila som si den po poslednom styku test a bol negativny...vazne neviem z coho to je a k lekarovi idem az o mesiac :(

katarina28

ahoj:)ja mam zase problem na pravej strane vajecnika.nie stale,,ale niekedy to pride a dost to boli...trva to asi 5 sekund..a picha ma to az do pravej nohy..len po stehno,,,poradte co si myslite...mal niekto z vas uz take bolesti ako Vam ich tu vypisujem:>>

popka

ahojte ja mam taky problem meska mi menstruacia asi tyzden ked cikam bolia ma vajecniky a hlavne rano!...citim bolest aj na lavej strane bruska mala som pohlavny styk ale nevystriekal sa domna ani trosku ale aj tak mam strach mozem byt ? poradte mi prosim vas ... :( :(...Vopred dakujem!

joj :(

ja.. ked cikám štipe ma to..privela cikám , mam vytoky, citlive bradavky.. a meska mi menstrulacia (meškala uz aj pred tym aj tri az pat mesiacov .. prosim vas

deniieelka

..hm nikdy som nebola u gynekologiicky.. mám uz druhy den bolestii na ľavej strane.. mamina hovori ze je to urcite zapal vajeecnikov.. ako to mozem lieeciit doma bez toho aby som nastiiviila lekáára..