zapal vajecnikov

simca

prosim vas poradte mi vlasne ani som sa s priatelom nemilovala bolo to len take drazdenie na zaciatku posvy ani nie 4min a ani sa nevystriekal bojim sa ze som v tom :(ten strach je hrozny mam bolesti v podbrusiu bolia ma bradavky obcas s ami zatoci v hlave robila som si test a bol negativny poradte prosiiiiim

dusana

Ahojte Potrebovala by som pomoc....mam silne bolesti podbrusia dost dlho uz pol roka lava strana podbrusia a mavam silne vytoky az krvave...robili magneticku rezonanciu lenze tam sa nic nezistilo co mam robit?? nikto mi nevie pomoc

krejzygrl

och tak ja som bola u doktorky, postiskala mi brucho nemala som bolesti na tlak tak povedala ze si mam davat oba teple obklady a ked to nepomoze tak mam prist znovu

krejzygrl

mna to boli nalavo, v utorok padam ku doktorke ale mylsim ze je to uz lepsie ako vcera teraz ale nepocitujem bolest ale mam taky taky zvlastny pocit .. hmm to sa enda ani opisat ..take to je citlive joj ja sa bojim :(

ester9

ahojte, chcela by som sa opytat, kto ste mali zapal vajecnika. uz asi tak dva mesiace ma pobolieva lavy vajecnik, ked si sadam alebo pri niektorych pohyboch. bola som u lekara, povedal mi, ze ma to boli z toho, ze mi nepraskol folikul a vyvinula sa z neho cysta. po menzese cysta odisla a vajecnik bol cisty. poslal ma domov, ze som ok. mna to ale nadalej pobolieva. potom som si vynutila vysetrenia na chlamydie, trichomoniazu, ureaplazmy, mykoplazmy atd a aj na zapal. vsetko bolo nastastie negativne, ze tam nie je ani zapal, ze sedimentacia sice bola trochu vyssia, ale biele krvinky a este neviem co, co by svedcilo o zapale je ok. a ze ked ma to aj tak boli, ze mam len nizky prah bolesti a ina zena by si to ani nevsimla...lenze nezda sa mi to, ked nieco boli, asi to nebude v poriadku a bojim sa, aby sa nieco nezanedbalo a potom sa s tym uz fakt nebude dat nic robit. nevedeli by ste mi poradit, pls...

Lenulienka

Dakujem, aj tebe krasny dnik a hlavne odychujte. VObec nemas za co vevka, rado sa stalo. ked mozem, tak pomozem. Papa