Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka ohladom HAK surne

pravda je taká...

chudnutie-priberanie je to najmenej pri hak... radšej sa zamysli nad inými - dôležitejšími vecami...

lalila

hm..a tie dievcata, co od HAK schudnu..u nich sa to potom nejako inak prepne ako u ostatnych:D takze je to jedno aky typ HAK zena berie? alebo je to predsa aj v jednotlivych druhoch?

melissa

od HAK sa priamo nepribera...ona len moze sposobit, ze budes mat zvacsenu chut do jedla.
Ja som sa prve mesiace po zacati uzivania HAK poriadne prejedala, je velmi tazke zacat sa kontrolovat...rovnako ako niektore tehotne zeny sa nevedie dojest a priberu pocas tehotenstva 30 kilo - hormony si s tebou budu robit co chcu a chce to velmi silnu sebadisciplinu aby si sa to naucila kontrolovat.
Vacsina kamosiek a aj ja som pribrala max 4 kila, takze to nie je az take zle.

angeles

ajoj,
moja gynekologička mi vysvetlila že z HAK nepriberiem ani neschudnem...vieš, ženy ktoré hovoria že pribrali z HAK to majú ľahšie tým že to majú len na čo zvaliť majú sa na čo vyhovoriť...predsa to čo jeme ovládame len my...
nemysli si že z HAK schudneš...to nie je tiež pravda..papa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.