Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi - znaky ked to ozaj myslite vazne alebo nie.

Príspevok v téme: Chlapi - znaky ked to ozaj myslite vazne alebo nie.
fit lopta :)

Takze o co mi ide. Teda chlapi povedzte mi,co robite respektive nerobite, ked to myslite s babou vazne alebo to s nou nemyslite vazne, ale ju mate len preto, ze chcete mat vobec niekoho / napr. ze sa ozvete prvy...atd ma? :) No ide hlavne o to, ze som ted s jednym a obcas mam pochybnosti, ci to mysli vazne...ako je mily, pekne mi pise ozyva sa...ale viete ako to myslim..Dakujem za vsetky uprimne odpovede :) Len mi tu nepiste, ze to musim citit a tak..ja ho mam rada, ale nechcem sa zbytocne namotat a pak sa sklamat...dakujem :) a co ozaj nerobite, ked to nemyslite vazne ...dakujem :)

fit lopta

Pravdu mas, pravdu....ja som asi len potrebovala nejaku podporu alebo tak nejak...bo ja si skoro vzdy vse vysnivam ako by mohlo byt a som privelky optimista..a pak sa sklamem :(...ale aj ked si to mozno neuvedomujete alebo sa vam to nezda, vsetky ste mi pomohli...a uz nemam strach a ani ruzove okuliare...idem do toho naplno a aj keby to malo trvat len mesiac,tak nech je co najkrajsi:)) Mozno som to s tou dlzkou prehnala hehe /dufam,ze nie len jeden;)/ ale tak hadam ma chapete :) a este raz DAKUJEM VSEM :-)

del12

Ahoj Fit lopta. Vieš, ono to je tažké spravne vediet posudit v začínajucom vztahu toho druhého.Treba na to aj kus stastia, aj kus skuseností.
Preto niekto chodí s niekým dlho, iný kratko, ludske osudy sú rozne.
Ale , podla mna, ked to myslí jeden vážne, mal by to tomu druhému rovno povedat.

evianka

ja som bola presvedcena, ze ma miluje, aj jeho rodina, aj kamarati mi vraveli, aki sme spolu stastni.. a zrazu sa so mnou rozisiel...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapi - znaky ked to ozaj myslite vazne alebo nie. - Fórum - ZDRAVIE.sk