Chlapi - znaky ked to ozaj myslite vazne alebo nie.

Príspevok v téme: Chlapi - znaky ked to ozaj myslite vazne alebo nie.
fit lopta :)

Takze o co mi ide. Teda chlapi povedzte mi,co robite respektive nerobite, ked to myslite s babou vazne alebo to s nou nemyslite vazne, ale ju mate len preto, ze chcete mat vobec niekoho / napr. ze sa ozvete prvy...atd ma? :) No ide hlavne o to, ze som ted s jednym a obcas mam pochybnosti, ci to mysli vazne...ako je mily, pekne mi pise ozyva sa...ale viete ako to myslim..Dakujem za vsetky uprimne odpovede :) Len mi tu nepiste, ze to musim citit a tak..ja ho mam rada, ale nechcem sa zbytocne namotat a pak sa sklamat...dakujem :) a co ozaj nerobite, ked to nemyslite vazne ...dakujem :)

bebe1989

suhlasim s megan
možno nie až tak, ale skus to nechať len tak volne plavať a uvidis časom ako sa k tebe sprava...ty sa chod radsej von zabavať s kamaratkami a kamaratmi a spoznavaj aj novych ludi a tak...po čase zistiš sama, či to mysli vážne...vela šťastia

fit lopta :)

Dakujem zatial za odpovede :)) Ide vlastne o to, ze je to moj prvy chalan ako tak naozaj...Tead nie ze by nemol o mna zaujem alebo tak nejak, ale ja som sa zatial na to necitila a myslim, ze je to v poho..netreba sa do nicoho nutit len preto, aby som bola in alebo co, no nie? Mam 19..teda o dva mesiace:) Tak aby ste si nemysleli, ze som daka 1-TKA ;)) /noc v zlom:)/...noo ten moj uz o chvilu pride /asi v polke aprila/..aa uvidim..ako mam ho fakt rada..asi aj on mna...len to ma trapi, ze mam nejake pochybnosti..ale to bude asi tym ,ze je to prvykrat co som niekomu opätovala city a som neista...ale dufam, ze sa zbytocne nenamotam :(

mici

no aj mne kazdy hovori aky je zo mna hotovy a zblazneny...a ked sme spolu tak veruze taky pocit nemam...hmm co si mam o tom mysliet??....ako my nie sme partneri leen to "zacina"...

hyjacintka

a boli tam aj kvetinky, darčeky, pozvania na večeru a tak. Básnil o mne všade možne.. pred rodinou, kamaratmi. všetci mi hovorili aký je zo mna unesený. :)

hyjacintka

O mojom priateľovi som ani nepochybovala, že to nemyslel vážne. Bol pozorný, milý, volal mi aj 5x za deň, sms-ky každú chvílku, ked sme boli od seba vyronil aj slzičku, že mu bolo za mnou smutno a tak, hneď ma zoznamil s rodičmi, so všetkými priateľmi a v kuse mi hovoril ako ma miluje. Už sme spolu 3 roky :)

caku

Mysli to vazne vtedy ked ti do oci povie ze ta lubi, ked pre teba spravi vsetko co by si si priala..ked sa pre teba vie obetovat a ked si prenho ta jedina a neustale na teba mysli ( to som napisal podla seba lebo ja to s mojou holkou vazne myslim )

megan

Moja rada :kašli na neho , neozývaj sa mu ako prvá ,už Tvoje pochybnosti naznačujú že ten vzťah za vela nestojí, drž sa toho čo cítiš .Zažila som niečo podobné . Viem o čom píšeš. Nenechaj sa ponižovať a maj úctu sama k sebe ,aj keď ho lúbiš a bude to ťažké ,určite si zaslúžiš viac,držím Ti palce

Deee

fit lopta mna napadlo iba to ako sa k tebe sprava pred priatelmi, predstavuje ta ako svoju priatelku?ci len frajerku, znamu, kamosku...poznas jeho priatelov?rodinu?pokial to nemysli vazne bude ta skryyyyyyvat

fit lopta :)

No myslim napr..ked nie vazne..tak sa len jej ozyvate len obcas alebo ked ju potrebujete..alebo tak nejak to myslim...