Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzivajte si zivot !!!!! prezradte cim sa riadite v zivote

shagya

Neplac ze zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidiet hviezdy...Albert Einstein...

toto vypoveda o celej mojej zivotnej filozofii...zamyslite sa nad tym na chvilu.. . ... . ... . ... . .

hajajda

Sedma dobre si to povedala, urcite to nie je o gramatike, ale ked si citam ako cokolada pise............ tak ako moja 8 rocna dcera, ale ta sa vie lepsie vyjadrovat

sedma007

cokoladka, tvoj pisomny prejav je tvojou vizitkou, tak sa necuduj, ze ked pises ako sa ti chce, a inym sa to zle cita, tak si o tebe myslia, ze to asi lepsie nevies...to len pre teba, pre buducnost, aby si vedela, na co si mas davat v zivote pozor, pre teba je to detail, pre inych nie. A este nieco "Co ta nezabije, to ta posilni!"

loll

pre cokoladku ani hlupoch ,....ja len ze v zaciatku tejto diskusie si napisala hlupich, a spravne to je HLUPYCH uz si pochopila??? to je vsetko

hehe

no marfuska aka si len inteligentna, to ti stoji sa to , teraz sa tesis ZE si ma nato upozornila? tak nabuduce ak by si sa dostala do temy kde niekto, teraz nehovorim o sebe,, bude potrbovat pomoc a bude ho nieco trapit si prosim pripomienky o gramatike nechaj pre seba, pretoze to ho bude najmenej trapit, ale ty sa tusim zaujimas len tym a este madam radodajke ze ak nieco nechapes prosim bud ticho, pretoze ja som nikde nepovedala ze som vynimocna alebo inteligentna a keby si zila v takom okoli ako ja mozno pochopis, trocha sa vzit by tii nepomohlo, pretoze si dost chladna, asi mas lahky zivot a vsetko co chces tak si myslis ze takto si zije kazdy ale to sa mylis

hehe

a toto ta tak trapi? tak aby si vedela ze viem velmi dobre gramatiku, ale ak si vsimas taketo veci tak dakujem, neviem naco urazas, vies ked rychlo pisem stane sa ale asi ty si uuuplne dokonala

maygrace

Ak budeš veriť svojim snom, budeš vzhliadať k hviezdam a necháš sa viesť svojim srdcom, stále bude okolo teba dosť smoliarov, ktorí ťa hravo nechajú ďaleko za sebou, pretože makajú makajú makajú a nečakajú ako ty na nejaký hollywoodsky obrat.

alina

ja mam motto: carpe diem... to znamena "uzivaj si den". nikdy nevies kedy sa ti moze nieco prihodit, preto by si mala zit kazdy den naplno aby si to potom nelutovala ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzivajte si zivot !!!!! prezradte cim sa riadite v zivote - Fórum - ZDRAVIE.sk