Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemam ponatia čo sa so mnou deje

Príspevok v téme: nemam ponatia čo sa so mnou deje
centerko

tak: mam takyto problem, minule ked som sa osprchoval som mal také bledé ruky, hlavne prsty na rukach, boli také bez farby studene, mrazivé..neska som išiel von podvečer mohlo byť asi tak 5-6 stupnov ale mi bola zase strašna zima nikomu taka nebola skym som bol vonku a ked som prišiel domov som mal strašne červene ale strašne červene ruky-prsty a čakal som hodinu kym som mohol toto napisať, neprekrvený som? môže to byť na pričine aj pečen? čo mam robiť ? dakujem za všetky odpovede

christie

centerko, ci lubo, ci ako sa volas, robis si ciarocky, kolki ti zas naletia na tvoje problemy ...... 3 mesiace som pil a teraz mam problemy s pecenou.....

aloe

cokoladka, Tebe by som doporučila GINKGO PLUS,len by som mala ešte aj iné otázky,môžeš mi napísať: duratnakatka@zoznam.sk

aloe

centerko, obmedz alkohol a ak chceš poradiť,viem Ti doporučiť ALOE BERRY NECTAR, ktorý budeš piť 3krát denne,ak chceš vážne na svojom zdraví popracovať.duratnakatka@zoznam.sk

cokoladka

ahoj no podobne som natom aj ja ale u teba to je asi nejaka cchoroba,ja mam vecne studene ruky a nohy a zvykne ma seknut nohe tskze tiez som rozmylsala ze ich nemam dobre prekrvene, ale ja som asi taky typ, ale ty pises ze mas dost vazne tak ak by ro trvalo dlhsie zjdi k lekarovi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemam ponatia čo sa so mnou deje - Fórum - ZDRAVIE.sk