Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdrave opalovanie.

Príspevok v téme: Zdrave opalovanie.
kurnos

Su tu nejake temy o opalovani, ale v ziadnej nie je o ochrane pred opalovanim ak som pri mori 3 mesiace. Preto sa chcem spytat ako sa chranit ak idem pracovat k moru a vacsinu casu travim na slnku. Viem, ze najlepsie sa je natierat, ale nie vzdy to stiham. Pomohlo by stale brat betakaroten kazdy den? Mrkvu asi na kazdy den nezozeniem...
Dik za rady.

sykorka

ja som zvykla travit tiez tri mesiace na juhu, pri mori. zavisi od typu pokozky, aku ochranu jej potrebujes venovat. kazdopadne beta karoten by si mala zacat uzivat uz dva mesiiace predtym ako sa vystavis slnecnemu ziareniu. no a samozrejme aj selen + salsie antioxidanty na ochranu buniek.
neviem v akej pozicii a v akom obleceni pracujes, ale kazdopadne sa da chranit hlava a krk klobukom alebo siltovkou a aspon plecia trickom, alebo lahkou koselou s dlhym rukavom. urcite je odev tou najlepsou moznou ochranou.

kurnos

Keby som nestravil 2 leta pri mori aj by som sa bat zacal :D
No neverili by ste, ze sa da nestihnut natriet :o) Ale mozno si zaobstaram nejake tie kapsule, hoci nie som zastancom tabletiek, predsa je to dost slnka za tie 3 mesiace.

aloe

kurnos,je treba už dopredu brať A-Beta CarE, ktorý obsahuje selén a tiež prírodný produkt OPALOVACI KREM s faktorom 30 je vynikajúci, pôsobí aj ako repelent.Okrem toho je dobré mať pri sebe ALOE FIRST, ktorý okrem toho, že sa dá použiť ako prvá pomoc aj pri uštipnutí, porezaní, kvapkať do nosa, ucha,atď.,aj po spálení je výborný.Máme to stopercentne odskúšané!info: duratnakatka@zoznam.sk

zwedavus

jednoznacne sa natriet.. ved to ti nezaberie az tolko casu, aby si to nestihol, no nie?? pouzi vyssi faktor, kedze si vystaveny na slnko pomerne stale.. ak sa da, snaz sa byt co najviac v tieni, no nezabudni, ze aj v tieni sa opaluje.. tak najlepsie je betakaroten z mrkvy, to je najzdravsie, ale kedze to nie je vzdy mozne, tak si kup kapsule.. teda betakaroten v pilulkach, tabletach a zacni ich uz uzivat.. a dalsia zasadna vec, nos nieco na hlave.. nejaku ciapku alebo siltovku, aby si nedostal upal.. taktiez maj veci, ktore az tak nepritahuju slnko, ziadna cierna farba, nieco svetle.. nezabudni na pitny rezim.. to je zaklad.. aby nedoslo ku kolapsu alebo k upalu.. a snaz sa medzi najhorsim casom nebyt na slnku, ked uz budes musiet, tak sa snaz drzat tych rad, ktore som uviedla..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdrave opalovanie. - Fórum - ZDRAVIE.sk