Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ortostatická hematúria

Príspevok v téme: ortostatická hematúria
ikuka

ahojte, mám taký problém. objavila sa mi v moči krv. nič ma nebolí, som zdravá, len keď chodím darovávať krv /som darca/ tak tam mi to zistili. podstúpila som urologické aj nefrologické vyšetrenie ale všetko je v poriadku. moja lekárka mi napokon povedala, že môžem mať ortostatickú hematúriu - čo je že vraj krv v moči z toho, že dlho stojíte, alebo veľa chodíte a to to môže spôsobovať. no rada by som ešte niekedy darovala krv a bojím sa, že ma zase pošlú domov kvôli krvi v moči. rada by som vedela, ako mám na transfúzke lekárke vysvetliť, že som zdravá a že krv môžem darovať. s pozdravom ivana

FULANA

AHOJTE moja dcera ma 11rokov a ma krv moci v sektemri 2010 ma dobry moc no uz becembry nie ale ete pretim jej pani doktorka pretpisala pirodoxin aj ascorutin ale zacalo ju boliet brucho tak uz nebrala tak cez leto bola v poritku ale teras ma zase krv v moci tak nevie co mam robyt s pozravom eva

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ortostatická hematúria - Fórum - ZDRAVIE.sk