Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

smrad s ust

lenca

musis si to tu poprecitovat, je toho tu o tom popisane vela, mozes si dat do vyhladavaca aj podobne nazvy -napr: zapach z ust

sedmikraska012

najprv chod ku zubarovi, nech ti skontroluje, ci nemas kaz alebo zapal, pomoze ti so spravnou starostlivostou. Ak chyba nie je v chrupe, zameraj sa na vnutornosti.

engelloo

rng??jo dakujem len by to xelo trocha viac priblizitt o co vlastne ide ja nie som hm dako medicinsky orientovany na tie slova a tie enzimy som tu pozeral hm nenasiell ved skusim vsetko ak to pomoze tak pils poradte co treba alebo ako??

engelloo

jej dakujemm ale ono to neni tymy zubkamy isto skor mozno ten zaludok alebo take lebo to neprislo dochvilne ale ma to trapy stale hm akumpuktura?co ja viem mozno by som siel do toho ak by to pomohlo alebo neviete este daco ine poradit ?

evitka001

Ešte lepšie ako dent. niť sú medzizubné kefky a kefka, kt. čistíš každý zub zvlášť, jedine tak zmizne všetok povlak a aj zápach a krvácanie na 100% prestane.

........................

no, zubky si mozes umyvat pravidelne, treba si kupit specialnu skrabku aj na jazyk/v drogeriach, lekarnach/takisto pouzivaj po kazdom umyti dentalnu nit/bez cistenia s dent.nitou vlastne zanedbavas az 40 percent zubneho povrchu/,a ustnu vodu.zubky si umyvaj minim.2 krat denne.nemavas problemy s bolavytmi, krvacajucimi dasnami/paradentoza, tiez moze byt pricinou zapachu z ust/takisto moze ist o skryty zubny kaz,aj ked si umyvas pravidelne zuby, chod k zubarovi na kontrolu.takisto zapalene mandle mozu byt pricinou. a samozrejme aj zaludok, presne povedane jeho alebo pazerakovy zvierac ak nedoliehaju, tak sa objavuje okrem ineho aj pach.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

smrad s ust - Fórum - ZDRAVIE.sk