caste chodenie na wc

Príspevok v téme: caste chodenie na wc
user123

mám dosť /trápny/ problém ... často chodím na wc (malá potreba) niekedy aj každú hodinu, keď veľa pijem tekutín (nemyslím alkohol!!!) ako náhle trebárs vypijem 3 4 deci nejakej vody, tak po hodine už idem na wc-ko, potom zas a zas... lezie mi to už dosť na nervy, keďže si aj idem niekde sadnúť a musím furt "utekať" je to dosť trápne ... preto sa snažím, keď niekam idem aj 8 hodín pred tým nič nepiť aby som "vydržal" a nikam nechodil ... ešte som zistil, že keď je teplota v miestnosti tých 23 24 tak je to v pohode a chodím tak po 4 hodinách ale ako náhle je chladnejšie tých 21 20 tak chodím každú chvíľu ... so psychikou to nič nemá, keď som v spoločnosti cítim sa príjemne,takže žiadne fóbie atď nemám, plus ak berieme do úvahy, že ak je v miestnosti teplo tak je to ok ... keď som bol malí mal som zápal obličiek, či to s tým nemá niečo spoločné no neviem ... ako hovorím, keď je teplo v miestnosti je to v poriadku ale keď je taká normálna teplota je to otras :( ... prosím neviete pomôcť čo by som mal užívať? nejaký čaj alebo ja neviem čo ... mám len 21 a bojím sa čo bude keď budem starší :(

user123

táto téma je tu poslaná 2krát .. tak prosím posielajte príspevky do tej prvej a túto si nevšímajte .. ďakujem