vekovy rozdiel

anonymka19

mam devetnást a moj chalan 16, co si o tom myslíte? nie som s nim pre sex a ani on nie je - uz som si to overila, len chcem vediet nazory?myslite ze som na mozog?

dadaa

len sex..poznam rovesnikov, a cim starsie, tym vacsia je pravdepodobnost, ze ide o sex ked hladaju mlade masko..mam 21 a uz teraz by som pochybovala, keby si nasli 16

777

pozri sa cucko...raz to dopadne tak raz tak, su vselijake pripady...jeden chalan z okolia mozno mal vtedy 19 zacal chodit s jednou osmackou su tomu nejake tri roky a su spolu doteraz, no a dalsi pripad ma 23 a vsetkym sa chvali ze chyta mlade holky, kt. maju tak 14, 15 ... tak ci tak oba pripady okolie odcudzovali

cucko_28

no ano ale co ked ty 2 sa lubia ...nevravim ze to nieje ...malo ale nieje to nespravne povazovat taky vztah za zly ...len preto ze si niekto mysli ze ten muz chce len sex ??? co ked prave ju lubi ale aj ked chce ten sex tak to vydrzi ???

nika18

no ja by som pvoedala, ze 14,15 je dost malo..predsa len su to este len deti..od tych 16-tich to uz je take viac pochopitelne..ale napriklad keby 23-rocny chodil so 14 rockou..tak je to podla mna dost divne a myslim si ze by to ludia aj odcudzovali

777

Ja to napr. neodsudzujem, aj ked mozno v mnohych pripadoch, chce ten chalan tu babu iba na jedno...Ja som mala vztah az v 17 a chalan bol odomna o rok starsi, a potom som mala aj take rozdiely ze som mala 17 a chalan 27, 26, 24 a islo tam o naznaky sexu, ale ked sa chcu dvaja "pobavit" tak preco nie. Takyto dospely chlapi by su uz podla mna mali hladat stalu priatelku a nie nahanat mlade baby