Zapal okostnice alebo nieco so zubom

annamariaSB

ahojte asi pred tromi mesiacmi som sa udrela do zuba,, zub som mala citlivy na chlad a teplo.. no teraz si zub skoro necitim ale na dotyk strasne boli.. som v zahranici a nevim ci sa s tim mam ponahlat domov. dakujem

dido123

dobre ranko vie mi tu niekdo povedat, alebo ma skusenosti zo zubom ,ktory mal zlomeny a na dotyk mu akoby mu trnol mal na mysli ,ked dam zub na zub tak ma to boli.A vcera mi napuchol zub a neviem co mam robit.

matuliiQ

Ahojte mám taký problém :-/ už asi 4 dni ma bolí pravá strana dolnej sánky...už si neviem rady len čo sa ráno zobudím musím si dať tabletku od bolesti lebo sa to nedá vydržať...zo začiatku som si myslela že ma to bolí len ďasno pretože sa mi reže osmička ale zuby ma vôbec nebolia a teraz už nedokážem poriadne ani otvoriť ústa čo ma to tak bolí :-/ nemáte niekto s týmto skúsenosti? prosím napíšte mi na mail ... martinamata@zoznam.sk ....ďakujem

......

ahoj brandy.mala som tiez taky problem zacala ma boliet lava strana pri uchu a nemohla som vobec otvorit usta.po vysetreniach,od zubara,cez rengen,vysetrenia na usno-krcnom nosnom,az po internistu som skoncila na stomatochirurgii v presove.a vysledok bol zapal celuste.uz je to fajn ale to behanie po vysetreniach hrozne....odporucala by som ti navstivit zubara nech ta posle na rengen ten vsetko odhali....

BRANDY6

ahoj..mam mensi problem velmi ma boli prava mandla ale moj lekar povedal ze to neni nic s tym ale ze to mam zapal okostnice..lenze mna zuby vobec nebolia takze teraz neviem co mam robit.

Wanaghath666

Milá lucinka888 to je asi hnisaví váčok mne sa to spravilo ja som si ho praskol a mal som pokoj ale ty neriskuj ako ja lebo, ja som trošku taký netvor chod zubárovi a ten ti povie čo stým.Vela štastia.

jana kintlerova

dobry den, v min. roku sept. mi bol zablombovany zub mala som 2 mes.vlozku zacal ma pobolievat bola som tam a pani zubarka povedala ze asi bude musiet ist von, tak sme sa dohodli ze ked bude boliet stale pridem zacala ma boliet prestal zase zacal a tak dokolola teraz neboli ale citim ho a urobila sa mi nad nim opuchlina tak asi budem musiet ist i ked sa bolim strasne toho trhania ak bude musiet ist von dakujem

Deee

lucinka no ak by sa ti to nezhorsovalo tak to asi aj vydrzi, ale zas keby sa ti nieco nezdalo utekaj aj skor, zubar je povinny osetrit akutne pripady

bibikaf

presne,ja mam zdurenu lymfaticku uzlinu a zasahuje mi hrcka az do sanky,zospodu.ked si tam prilozim prst tiez ma to boli ale so zubom to nema nic spolocne.
takisto ale mozes mat hnisovy vacok ak je to zvnutra dasna pri zube,inak neviem.