Aknenormin a alkohol

LenkaLena

Ahoj, ja som brala tiez aknenormin a nic take ako ty som nemala..aj ked neviem v akom mnozstve si bral tie tbl..ja som brala len jednu rano...

maledivy

AHOJTE O PAR DNI ZACINAM BRAT AKNENORMIN LEBO SA MI ROBI CYSTICKE AKNE NA TVARY MAM 23 ROKOU A ROCNEHO SYNA NIKDY SOM NEMALA TAKE COSI LEN KLASICKE VYRAZKY A TERAZ MAM NA LICACH PO 1 VYRAZKU ALE TAKU VELKU BOLAVU NAPUCHNUTU LICILA SOM SA UZ OD ZIMY ROZNYMI ANTIBIO.MASTICKAMI VODICKAMI NA JEDNOM LYCI TO ZYSLO ALE NA DRUHOM SA TO ZNOVA UROBILO KED SOM CHODILA NA OZON TAK TO ZABRALO TU VYRAZKU TO AKOBY VYSUSILO DR.MA SAMOZREJME POSIELALA NA VYBRATIE KRCNYM MANDLI ZE JE TO TAM AKOZE UZ VYRIESENE HNED POD NOZ UZ SOM BOLA AJ OBJEDNANA NA OPERACIU ALE DO TOHO SOM DOSTALA ZAPAL TROJKLANNEHO NERVU A ESTE MI AJ MALY OCHOREL TAKZE NA ZIADNEJ OPERACII SOM NEBOLA A TERAZ SICE NIE S NADSENIM MI NAPISLA AKNENORMIN NECHCELA ALE NAONIEC MI NAPISALA LENZE CITALA SOM OTOM VELA A BOJIM SA LEBO NIKDE INDE NEMAM VYRAZKY LEN TIE OBROVSKE DVE NA LYCACH A BOJIM SA ZE SA TO ZHORSI A BUDEM ICH MAT PO CELEJ TVARY NA CHRBTE I DEKOLTE A ZE MI BUDE ZLE ATD

prezyvka111

uzivam aknenormin 50mg denne uz 5 mesiacov a pijem do toho aj alkohol bez niakych problemov. akurat ked to prezenem tak opica je omnoho horsia ako pred liecbou :D

prezyvka111

uzivam aknenormin 50mg denne uz 5 mesiacov a pijem do toho aj alkohol bez niakych problemov. akurat ked to prezenem tak opica je omnoho horsia ako pred liecbou :D

jajkafr

bratranec to užíval neviem ako dlho a po vysadení asi mesiac alebo dva vypil alkohol v krvi mal 1 promile a ležal na ARO v kóme takže ja by som to neriskovala navyše v letáčiku máte napísané že sa na to nesmie piť alkohol tak prečo riskovať?

tommm

ja beriem tento sajrat uz tri mesiace v celku mi to pomohlo a pil som na to vel krat a nic to nepsravilo,,par krat som bol napity jak delo a nic,,,

piotr

uzivam aknenormin, asi 2 mes, 60 mg denne a alkohol(v primeranom mnozstve) mi nerobi najmensie problemy, ale asi je to individualne