Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

indické egreše

RNG

Indicke egrese alebo amla(emblic, emblic myrobalan, latinsky Emblica oficinalis alebo Phyllanthus embilica) je indicky strom s plodami kyslo-trpko chutiacimi, s hromadou uzitocnych latok(vitamin C, antioxidanty, polyfenoly, preto sa pouziva v ayurvede=indicke lekarstvo.
Jeho najznamejsie pouzitie je trojkombinacia amla, harada, behada(embilica oficinalis, terminalia belerica a terminalia chebula), znama ako Triphala.
Pouziva sa na cistenie tela(teda hlavne crevna flora) a prostriedok na regeneraciu vsetkych telesnych organov.
Vytazky s tychto sa posudzuju podla tzv trpkeho principu(percento trpkosti, bitter principle)

sykorka

ja ta rozumiem, len mam znameho, ktory sa vola vieroslav a tak prve co ma napadlo je ze je to chlap, ktory zacina plesiviet.
inak, pozri sa na wikipediu en.wikipedia.org
ale kde ich zozenies u nas, to tazko povedat.

vero02

v pohode, len mi to prislo ako z inej dymenzie písané, ja viem, že v zivote su dolezitejsie iné veci ako výzor, ale ked možem niečo urobiť tak sa aspon pokúsim nie?

sykorka

tak asi v indii, nie?
ale naco ti to je? daj sa ostrihat uplne na kratucko a budes velmi sexy.
netrap sa nad vypadavanim vlasov, budes sustredit vsetku energiu, aby si zvratil nezvratitelne? uzivaj si zivot, hoci bez vlasov. podstata cloveka je v jeho postojoch, nalade, komunikacii, nie vo vlasoch.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.