holenie noh

aabb01

preboha a načo si chceš hotiť stehná. To je už dosť trafené, nemyslíš. Veď tam tie chĺpky nie sú také vyditeľné ako na lýtkach. A tiež mám radšej depiláciu ako holenie. A nečítaj toľko všelijakých módnych časopisov.Nie všetko čo je tam opísané sa hodí na bežného človeka ( ak teda nie si nejaká super modelka ) a nie vždy sú tam napísané aj tie temné stránky . Napr. ako už písala vikinkuaa- že budeš mať zarastené chĺpky na stehnách- to už budeš peknejšia ?

jika

a ak mám pokožku aj citlivú aj suchú, aký vosk si mám kúpiť? na citlivú, či na suchú? keďže vyrábajú len jeden alebo druhý

martin242

Mne osobne to nevadí, dokonca ani keby sa vôbec neholila, zaujímajú ma iné prednsoti ako to, či je alebo nieje oholená.
Kedže si tiež telo neholím a nemyslím si o sebe, že som chlpatá opica a nemyslím si to teda ani o žiadnej žene.
Podľa mňa povrchné veci...

sweetie

a vadi chlapom ked sa zena vyzlecie a nieje dokonale oholena-nohy a vsetko.nemyslim divocinu, ale holila sa pred par dnami a pomaly zacina zarastat..

martin242

Keď už ste tak závislé na diktáte módy, skúste si aj nejaký ten módny časopis prečítať a zistíte, že chĺpky na stehnách pez pigmentu sú dnes jednoznačne "in" aj na pláži.
Ženská pokožka je vraj najhodnotnejšia, ak sa podobá broskyni - teda hebká s jemnými plavými chĺpkami.
nemusíte zo seba hneď robiť nektarinky...

luckaaad

no ja si holim len po kolena, pretoze vela kamosiek sa mi stazovalo, ze preco si to zacali holit aj vyssie, pretoze su teraz ako jezko,hoci su len cca 2 dni po holeni....a dorast si to nemozu nehat, pretoze ich chlpy su hustejsie a pevnejsie a vyraznejsie tmavsie...aj kozmeticka mi povedala, ze sa to spravne ma len po kolena....aj ked sa priznam - obcas sa za seba hambim v mini sukni alebo v kratasoch, ci plavkach, najmä na slnku, pretoze moje blond chlpky su vtdy dost dlhe a viditelne:-( ale ak si to nechces uz holit po zvysok zivota kazdy den, tak si to urcite NEHOL !!!!

totka

ja si holim(depilujem) aj stehna, teda ako to ma vyzerat, ze iba po kolena? a ten pocit, ze mam chlpate stehna,a le hlavne, ze mam oholene lytka.. no jasne a aj to tak potom vyzera, ked ma baba suknu a na stehnach chlpky.. ak su blede a riedke ok, ale inak holit, prip. depilovat

vikinkuaa

no skoro vsetky baby si holia nohy po koloena,lebo aj nad kolena by bola katastrofa.ked by ti to zarastalo a mala by si suknu tak by to vyzeralo strasne.hoci najdu sa baby co si holia aj stehna ale je to blbost