Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MAMA

Príspevok v téme: MAMA
peta1111

ahojte navstevnici fora!
takze potrebovala by som od vas poradit..
mala som teraz velmi zlozite a tazke obdobie.. no uz je to nastastie o cosi lepsie..
a prave v tomto case mi strasne, fakt strasne pomohla moja mama..
stale mam na srdci velke dakujem, ktore jej potrebujem nejako odplatit.. a viem, ze slovom "dakujem" to nestaci..
nehovorim, ze jej za tu vsetku pomoc chcem nieco kupit, to nie..
ja len ju potrebujem nejako potesit..
nieco urobit, aby vedela, ako velmi ju lubim a ako velmi jej dakujem za to vsetko co pre mna urobila a aj robi..
nic majetne, nic obrovske, ale nieco potesujuce..
nenapada vas nieco???
ak ano, budem vam vdacna...
Peta

moj nazor

ja si myslim, ze tvoju maminku hlavne potesi, ked jej povies, ako ju lubis, ako si ju vazis - to je ten najvacsi darcek pre mamu. A ak jej das kvetinky, tak to je taka ceresnicka na torte. Nech by si jej kupila cokolvek, tak by to nestacilo na zavdacenie sa. Ak jej chces kupit nieco vacsie, radsej pockaj na narodeniny alebo iny sviatok.

sisisissi

Ak by tvoja maminka vedela, aká si jej vďačná, mala by z teba obrovskú radosť, si úžasná dcéra keď sa jej chceš poďakovať.
Skús ju zobrť v lete na dovolenku a ak nemáš peniažky tak skús len dačo navariť, vypratať celý byt, napísať verší...možností je mnoho

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MAMA - Fórum - ZDRAVIE.sk