WOMEN´s orgazmus

Príspevok v téme: WOMEN´s orgazmus
ladylady

sakra, nech robim(e) co chcem(e) nedari sa mi dosiahnut orgazm.pri sexe s priatelom...inac ja sa viem urobit, ci prstekami,sprchou, alebo aj priatel jazyckom, prstekami ... stale mam len kritoralny orgazmik ... ale ten vaginalny nikde ... zboznujem sex, a priatelove pohyby su nenormalne skvele,a vzrusuju ma,tak ja nechapem v com je chyba, a samozrejme predohra jee, to nesmie chybkat, .... a polohy sme takisto viacej vyskusali... takze tak, no nechapem preco ho nemam :( ... (a iank mame obaja 19r a sexualne spolu zijeme asik tak pol roka) .... PLS Radte ak mate nejake skusenosti, resp.triky a podobne.... THANXIK ...

kikus...

skúšaj polohy.. ja som mala s priateľom tiež problém.rok som predstierala orgazmus..bol úžasný čo aj teraz je.. ale tak začala som skúšať polohy a naviac mi vyhovuje keď som na ňom..teraz už tri roky fikáme a v pohodke.. už nielen že sa raz urobím..už mám aj viacnásobný orgazmus..treba skúšať :)

AdamKrt

Sexy_chick:

uvolnenost, otvorena mysel, dlha predohra, drazdenie bodu G napr. prstami alebo vibratorom a potom styk v polohach, kde sa penis trie o bod G. Intenzivna stimulacia, treba mat vydrz, neprestavat polavovat.

Sexy_chick

ahoj aj ja mam ten isty problem:( vsetko je skvele ale dosihanut vaginaly orgazmus neviem:(( prosim poradte nam:(

lola03

neboj ani mne to neislo na prvykrat:) pripadala som si ako drevo a orgazmus nikde:D rob pohybu dopredu dozadu a bud uplne nadoraz

ladylady

nj,minule som prvy krat to takto vyskusala... heh, no nejako skvele to nebolo...asi treba len trening a prist do toho.... hm ? nevim ako to mam delat... :P

ladylady

..hm ale nemate nejake normalnejsie triky? napr. zmenu polohy, resp. ine pohyby,...a pod... nie taketo pomocky ako tu uz boli spomenute :P hihi