Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako casto si vypiju vasi partneri?

caku

ja pijem par krat za tyzden..ale vacsinou len pivko..a niektore tyzdne nepijem vobec...a moja polovicka pije len troska..aj to len vtedy ked je so mnou...

ano a este ze ja mam 18 a ona 16

jablonka

utopia, to vyznieva tak, ze manzel ani tak nelubi vyvarat ako lubi pripijat :) kazdy den vypije celu flasu vina? sam?

utopia

Moj manžel vypije fľašu vína stále ked varí,lebo ľubi vyvárať. A kedže on varí každy deň,sa sa pri tom kym dovarí aj stále pripije. Potom si len ľahne na gauč,drieme a my s dcerou jeme.

jaja

mám 25, sme spolu 1,5 roka. je časník, tak sa mu pritrafí vypiť si, ked majú akciu cez víkend aj 1-2x do týždna, ked nie tak 1-2 do mesiaca, že má vypité. a opitý dávno nebol.

val

tato diskusia zatial nenapoveda o tom, ze na Slovensku maju ludia s alkoholom problemy, ale pravda je taka. V mojom okoli - teda v okoli mojho muza nepoznam chlapa, co by nepil, to este moj mi pride oproti jeho kamaratom ako anjel. moj sa zrube raz za mesiac, kamarati kazdy piatok

barllicka

my sme spolu 4roky,dva manzelia no a ked sme spolu chodili tak sme sa chodili spolu aj bavit..teraz si da pri niakej rodinnej oslave alebo ked ma narodky ze ide s kamosmi na pivko,inak nie.ale nemozem povedat ze by bol notorik...a mne to vyhovuje

vitana

my s priatelom byvame spolu necely rok, ale zurkujeme si skoro kazdy vikend :) tiez spolu :) ale chodi vonku aj s kamosmi. tak raz za dva tyzdne...btw mam 23 cau

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako casto si vypiju vasi partneri? - Fórum - ZDRAVIE.sk