Prvé milovanie

kvetka

psychouk1 ak ti mozem z vlastnej skusenostip oradit,taketo letne lasky nestoja zavela.a ak si niekto roky buduje vztah a ty odides a bude snou nadalej ak byva tam kde on a budu sa stretavat a tak...postupne zabudne.aj mne sa to stalo.no radim ti poobzeraj sa po nezadanom chalanovi.rozbijat vztahy to nie je pekne,tebe by sa to tiey nepacilo.ved aj to dievca HO MILUJE.a bola jeho priatelkou prva.este sa on musi rozhodnut koho miluje.prepac ak som ti to kruto napisala v celku nie som zla,ale nesklam sa.naozaj

kvetka

ahoj dinka:-)no mz sme to este tiey neskusali len co mi vravelo par ludi ze niekedy to je na prvzkrat casto problem.ale to fakt malo pripadov.no a vraj s tym lubrik.gelom to nehrozi tak neviem.ja si myslim ze s nim to boli ovela menej.no a s toua antikoncepciou mas pravdu.a my sa tiez neponahlame raz to pride samo a bude to dobre lebo ked sa dvaja lubia tak je to krasne.a takisto to budes mat krasne aj ty:-) papa

awi

s priateľom spolu spávame už rok ale nikdy som pritom nekrvácala.je to normálne?znamená to že mám ešte blanu?

di-em

Neviem čo robiť aby to nebolelo, totiž nie každú to bolí rovnako. Už je to raz tak, že v prstoch má človek silu, a že tie prsty sa dajú ohýbať a niekedy vedia aj raniť. Oproti nehybnému penisu, ktorý drží tvar (teda ako kedy :)) sú prsty až príliš pohyblivééé :))) keď ma partner prvý krát prstoval, tiež ma to bolelo, práve preto že prsty príliš prehýbal a ohýbal a hýbal... sex je podľa mňa lepší...;)

gaba

prepac, ale myslim, ze to skonci tak rychlo ako to zacalo. Tiez som take nieco zazila, nekonecnaaa laska a nakoniec to zacalo miznut ked sme boli od seba daleko.

dina

psychouk1 to je sice mile ze sa chces poradit ale pozri v akej si teme napis to radsej do temy Vylej si svoje srdce,tam ti iste poradia,riesili tam uz kadeco...

psychouk1

ahojte! prosim,napiste mi vas nazor na toto a kto zazil nieco podobne, tak napiste, ako to dopadlo.prisla som do Anglicka len na prazdniny,kvoli skole...a tu som spoznala jedneho uzasneho chalana.pri nasom prvom stretnuti som este nevedela, ze z toho nieco bude,ale on uz vedel;]ako ma1krat uvidel,vedel, ze budu problemy.preco problemy?totiz on tu ma frajerku,s ktorou je uz4roky.celkom su v poho,len on zistuje ze su odlisne povahy...co sa o nas2neda povedat.my si dokonale sedime a to zistujeme kazdym dnom.je to tazke,pretoze to musime ukryvat,ale neprestavame na seba mysliet aj napriek tomu a chvile,ked sme spolu su nadherne,ale zaroven krute, pretoze vacsinou vyrazame ako partia a vzdy je tam jeho frajerka.on je z CR a ja zo SR.zachvilu sa vraciam domov a potom sa uvidi.nechce sa rozviest s priatelkou tym sposobom, ze je to kvoli inej a chce pockat az odidem,aby zistil,ci mu naozaj chybam.ma sa mi ozvat do Vianoc.ak to vsak neurobi,znamena to, ze to skoncilo.ja si vsak myslim,ze neostaneme len pri1sprave a kontakt sa neprerusi...chybame si prilis,aby sa nieco take udialo.myslite,ze sa mi ozve?thanx za postrehy:}

dina

Ahoj matka pocula som ze ked je zena hore tak vtedy si skvele uzije tak skuste tuto polohu ak ste uz nahodou neskusili ale ono je to ozaj tym ze sa potrebujete lepsie spoznat co komu robi dobre.Zaciatky nikdy nie su lahke tak ti drzim palce.Duduška dik za povzbudenie...

matka

Ahoj Dina,ja mam priatela s ktorym chodim rok a toto leto sme to skusili prvy krat(pre oboch to bolo prvy krat), bolo to velmi krasne, sice pre mna trochu bolestive ale velmi pekne a bolestive to bolo iba trochu cize sa to dalo prezit.Svojho priatela velmi lubim takze som sa nicoho nebala, mozno trochu male obavy som mala ale bolo to v pohode.Nastastie som nekrvacala ale asi vdaka tomu ze beriem HAK, ja mam tiez 21 rokov,citala som ze po 20 to boli menej...???Len teraz mam taky mensi problem a to ze to so mnou robi iba minimum,kamaratky ma ubezpecili ze si este take 2mesiace mozno pockam,kym sa poriadne spozname a najdeme tu spravnu polohu, tak este nezufam.Drzim palce a vela stastia