Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleťová maska proti akné

Emma37

Ja používam tieto masky od Garnier:-odkaz odstránený-. Majú ich v rôznych vôňach. Robila som si väčšiu objednávku cez Notino.sk a našla som tam tieto masky. Zaručene fungujú objednala som ich min. 20 a stále ich dokupujem. Jedna moja kamarátka mi poslala link na stránku so zľavami tak posúvam kuponyzdarma.sk:)

9titinka5

zeolitovy il je dobre na akne, uziva sa aj vnutorne zaroven, mne pomohol plet sa mi pekne precistila
-odkaz odstránený-

simka111

skuste si dať do pleťovej masky troška škorice, ale naozaj len trocha aby veľmi nepodráždila pleť.. pôsobí dezinfekčne a sťahuje pory :)

kimono71

ahoj staci ak navstivis koznu lekarku alebo lekaren :D ja pouzivam vodu v malej flaske z lekarne je to kyselina salycilova a kyselin aborita dala mi to kozna ako recept no viem ze v niektorych lekarniach to davaju aj bez receptu len sa trebba spitat s receptom som pltila 80 centou :D odporucam t opreto lebo mi to pomaha na 95% prijemne to vonia a ked si s tym vycistim tvar mam ju az prilis jemnu :D dobre posobi na vyrazky a hlavne velke a tvrde hnisave vyrazky vysusi do 3 dni :D

VIVA-SASA:P

žiaden prípravok nemusíš mať je to zbytočné stačí si len vyrobiť svoju vlastnú masku ktorú ti odporúčame:
1 a pol lyžice medu
rozmiešané ovsené vločky
jeden celý banán
cviklu,uhorku
žihľavový čaj
jablko
vlákninu
2 pyškóty (klasické)
trochu citrónu (šťavu)
nakoniec všetko rozmixujeme a dáme na tvár............asi po 20 min umyjeme HOTOVO

vendulka456

Ja som najviac spokojná s Peelingovou odlupovacou maskou DADO SENS assay.sk. Je založená na ovocných kyselinách, odstráni vrchnú zrohovatenú vrstvu a urýchli regeneráciu, čím sa zápal dostane rýchlejšie na povrch a potom ostane pleť už len pekná ! :-)

osolb

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

lulaa

ja som skúsila to jadrové myslo a mňa stoho píli pleť ako keby som ju mala spálenu a dokonca ešte aj dobre mastnú....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.