Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleťová maska proti akné

simka111

skuste si dať do pleťovej masky troška škorice, ale naozaj len trocha aby veľmi nepodráždila pleť.. pôsobí dezinfekčne a sťahuje pory :)

kimono71

ahoj staci ak navstivis koznu lekarku alebo lekaren :D ja pouzivam vodu v malej flaske z lekarne je to kyselina salycilova a kyselin aborita dala mi to kozna ako recept no viem ze v niektorych lekarniach to davaju aj bez receptu len sa trebba spitat s receptom som pltila 80 centou :D odporucam t opreto lebo mi to pomaha na 95% prijemne to vonia a ked si s tym vycistim tvar mam ju az prilis jemnu :D dobre posobi na vyrazky a hlavne velke a tvrde hnisave vyrazky vysusi do 3 dni :D

VIVA-SASA:P

žiaden prípravok nemusíš mať je to zbytočné stačí si len vyrobiť svoju vlastnú masku ktorú ti odporúčame:
1 a pol lyžice medu
rozmiešané ovsené vločky
jeden celý banán
cviklu,uhorku
žihľavový čaj
jablko
vlákninu
2 pyškóty (klasické)
trochu citrónu (šťavu)
nakoniec všetko rozmixujeme a dáme na tvár............asi po 20 min umyjeme HOTOVO

vendulka456

Ja som najviac spokojná s Peelingovou odlupovacou maskou DADO SENS assay.sk. Je založená na ovocných kyselinách, odstráni vrchnú zrohovatenú vrstvu a urýchli regeneráciu, čím sa zápal dostane rýchlejšie na povrch a potom ostane pleť už len pekná ! :-)

osolb

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

lulaa

ja som skúsila to jadrové myslo a mňa stoho píli pleť ako keby som ju mala spálenu a dokonca ešte aj dobre mastnú....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pleťová maska proti akné - Fórum - ZDRAVIE.sk